Atletizm.org

Yıldızlar’ için Arşiv

YILDIZLAR FEDERASYON DENEME SONUÇLARI

25 Nisan 2010 Yazan admin
Yarışmalar sonunda dereceye giren sporcular “YILDIZLAR YAZ OLİMPİYAT OYUNLARINA” katılacak olan Yıldız Milli Takım aday kadrosu Teknik Kurul tarafından belirlenecektir.
200m bayanlarda Nimet Karakuş 24.54’lük derecesiyle Türkiye rekorunu kırmıştır. Eski rekor 24.63 ile yine kendisine aitti.
Tüm Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız…

YILDIZLAR YAZ OLİMPİYAT OYUNLARI SEÇME YARIŞMASI

21 Nisan 2010 Yazan admin

YILDIZLAR YAZ OLİMPİYAT OYUNLARI SEÇME YARIŞMA PROGRAMI / ANKARA

24 NİSAN 2010 CUMARTESİ 1. GÜN
SAAT
BRANŞ
KATEGORİ
13.25
5 KM YÜRÜYÜŞ
KIZLAR
14.00
5 KM YÜRÜYÜŞ
ERKEKLER
14.00
ÇEKİÇ ATMA
ERKEKLER
14:40
100M
OKTATLON
14.50
100 M ENGEL
HEPTATLON
15.00
100M ENGELLİ
KIZLAR
GÜLLE ATMA
ERKEKLER
SIRIKLA ATLAMA
KIZLAR
YÜKSEK ATLAMA
ERKEKLER
ÇEKİÇ ATMA
KIZLAR
UZUN ATLAMA
ERKEKLER
15.20
110 M ENGEL
ERKEKLER
15.40
100 M
KIZLAR
15.50
UZUN ATLAMA
OKTATLON
16.00
GÜLLE ATMA
KIZLAR
16:10
100 M
ERKEKLER
16:30
YÜKSEK ATLAMA
HEPTATLON
ÜÇADIM ATLAMA
KIZLAR
16:40
400M
KIZLAR
17:00
GÜLLE ATMA
OKTATLON
17.10
400M
ERKEKLER
17:40
2000M ENGELLİ
KIZLAR
GÜLLE ATMA
HEPTATLON
18:00
2000M ENGELLİ
ERKEKLER
18:30
200M
HEPTATLON
18:40
400M OKTATLON
25 NİSAN 2010 PAZAR 2. GÜN
SAAT
BRANŞ
KATEGORİ
14.00
DİSK ATMA
ERKEKLER
14:30
110 M ENGEL
OKTATLON
15.00
400 M ENGEL
KIZLAR
SIRIKLA ATLAMA
ERKEKLER
DİSK ATMA
KIZLAR
ÜÇ ADIM ATLAMA
ERKEKLER
CİRİT ATMA
KIZLAR
15.20
400 M ENGEL
ERKEKLER
15.30
YÜKSEK ATLAMA
OKTATLON
15.40
200 M
KIZLAR
16.00
CİRİT ATMA
ERKEKLER
YÜKSEK ATLAMA
KIZLAR
UZUN ATLAMA
HEPTATLON
16:10
200 M
ERKEKLER
16.30
UZUN ATLAMA
BAYANLAR
16:40
1000 M
KIZLAR
17:00
CİRİT ATMA
OKTATLON
17:10
1000 M
ERKEKLER
17.30
CİRİT ATMA
HEPTATLON
17:40
3000M
KIZLAR
18:10
3000M
ERKEKLER
18:30
800M
HEPTATLON
18:40
1000M
OKTATLON
YILDIZLAR FEDERASYON DENEME
YILDIZLAR YAZ OLİMPİYAT OYUNLARI
KITA ŞAMPİYONASINA (MOSKOVA) KATILACAK SPORCULARIN SEÇMESİ
YARIŞMA STATÜSÜ

YARIŞMA TARİHİ
YARIŞMA YERİ
24 – 25 NİSAN 2010
ANKARA
GENEL KONULAR
1. Yarışmanın teknik toplantısı Teknik Delege başkanlığında yarışma tarihinden bir gün önce 23 Nisan 2010 saat 17:00’ de Ankara Gençlik ve Spor il müdürlüğü tarafından belirlenecek olan toplantı salonunda yapılacaktır.
2. Yarışmalar; Atletizm Federasyonu ve IAAF yarışma kurallarına uygun olarak düzenlenecektir.
3. Yarışmalara sadece 1993-1994-1995-1996 doğumlu sporcular katılabilecektir. Ancak Milli Takım 1993-1994 Doğumlu Sporculardan oluşturulacaktır.
4. Yarışmalara sporcular 2010 sezonuna ait vizesi yapılmış kulüp veya ferdi lisansları ile katılabilecektir.
5. Bir sporcu en fazla 3(üç) branşta yarışabilecektir.
6. Kayıtlı olduğu branşa katılmayan sporcu, kayıtlı olduğu sonraki branşlarda yarışma hakkını kaybeder. (IAAF Kuralı:142.4) Ancak, geçerli sebeplerle (doktor raporu, vs.) yarışa katılamamış sporcuların durumu hakkında kararı teknik delege verecektir.
7. Çoklu branşlara katılan sporcular ayrıca başka bir branşa katılamazlar.
8. Yarışmalara katılacak kafilelerin Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinden alacakları tasdikli isim listelerinin, bir nüshasını Federasyon Görevlisine     (Mutemedine) vermeleri gerekmektedir. (Silinti, kazıntı ve isim ilavesi yapılmış listeler kabul edilmeyecektir).
9. Yarışmaya katılacak bütün sporcular, idareci ve antrenörler Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne müracaat ederek İl Müdürlükleri tarafından imzalı tek kafile listesi ile yarışma yerine geleceklerdir.
10. Yarışmaların kayıtları; bu statünün sonunda bulunan sporcu kayıt tablosunun (EK-2) 22 Nisan 2010 tarihi, saat:17:00’ye kadar Atletizm Federasyonu’na (teknik kurul: taf-teknikkurul@hotmail.com ) elektronik posta ile yollanarak yapılacaktır. Kayıtların son kontrolü 23 Nisan 2010 tarihindeki teknik toplantıda yapılacağından, tüm idarecilerin toplantıya katılmaları zorunludur. Teknik toplantı dışında ve sonrasında sporcu kaydı yapılmayacaktır.
11. Mazeretlerinden dolayı toplantıya katılamayan idareci, antrenör ve sporcular hakkında kararı teknik delege verecektir.
12. Yarışmaların bitiminde yarışma sonuçları (disket ve fotokopi olarak) teknik delegeye teslim edilecektir.
13. Yarışmalar sonunda teknik kurul tarafından, bu yarışmalar temel alınarak Singapur’da yapılacak olan “YILDIZLAR YAZ OLİMPİYAT OYUNLARINA” katılacak Avrupa kıtası sporcularını seçme niteliği taşıyan ve Moskova’da yapılacak olan “KITA SEÇME YARIŞMALARI” na katılacak olan Yıldız Milli Takım aday kadrosu belirlenecektir.
14.2009 yılında İtalya’da yapılan IAAF Dünya Yıldızlar Atletizm Şampiyonası katılım barajları baz alınarak Moskova yarışmalarına katılacak sporcular tespit edilecektir. 2009 Dünya Yıldızlar Atletizm Şampiyonası Katılım barajları ektedir.
15. Yarışmalar sonunda ilk üç içinde yer alan sporculara, OSYM projesi kapsamında desteklenen yıldızlar kategorisi sporcularına GSGM’nce ödüllendirilecektir. Verilecek olan bu ücret sporcunun yıl içinde gösterdiği performansa göre devem ettirilecektir.
16. “Olimpik Sporcu Yetiştirme Merkezleri” bulunan illerde bu merkezlerde olan yıldızlar kategorisine yaşları tutan (1993-1994-1995-1996 doğumlu) sporcuların ve “2012 Olimpiyatlarına Hazırlık Harçlığı Alan Sporcular” listesinde yer alan yıldızlar kategorisindeki sporcuların Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğün 01/04/2010/ tarih ve 352 sayılı genelgesi gereği Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince yarışmalara katılımları sağlanmalıdır.
17.Yarışmalar; 2012 olimpiyatlarına hazırlık harçlığı alan yıldızlar kategorisi sporcular için performans değerlendirmesi niteliğindedir.
TEKNİK KONULAR
1- Yarışmalara katılan sporcu sayısı dikkate alınarak 100m, 200m, 100m engel, 110m engel yarışmaları seçme- final veya seriler şeklinde direk final olarak yapılabilecektir.
2- 800 metre yarışmasının ilk 100 metresi kulvarlı ve seriler halinde direk final olarak yapılacaktır.
3- Atma branşları ile uzun atlama ve üç adım atlama yarışmalarında, sporculara  6 (altı)  hak verilecek, 3 atlayış veya atma sonucunda ilk 8 sırayı elde eden sporculara 3  (üç)  hak daha verilecektir. ( 4. denemeden itibaren sıralama en iyi derece sonda olacak şekilde düzenlenecektir.)
4- Üç adım atlama yarışmaları bayanlarda 9 – 11 m. lik, erkeklerde 11 – 13 m. lik mesafedekibasma tahtasından yapılacaktır. Sporcular başladıkları mesafeden yarışmayı tamamlamak zorundadır.
5- Atma branşlarında kendi malzemeleri ile yarışacak olan sporcular, kullanacakları malzemeyi yarışmalardan bir saat önce Teknik Direktöre teslim edecektir.
6- Yarışmalarda Yüksek Atlamave Sırıkla Atlama branşlarının başlama ve ara yükseltme dereceleri aşağıdadır.
YÜKSEK ATLAMA:
BAYANLAR
1.40
1.45
1.50
1.55
1.58
1.61
1.64
1.67
1.70
1.73
1.76
+2
ERKEKLER
1.60
1.65
1.70
1.75
1.78
1.81
1.84
1.87
1.90
1.93
1.96
+2
SIRIKLA ATLAMA:
BAYANLAR
2.20
2.4 0
2.60
2.80
+10
3.00
3.05
3.10
3.15
+5
ERKEKLER
2.50
2.70
2.90
3.10
+10
4.00
4.05
4.10
4.15
+5
MALİ KONULAR
1. (EK–1) listede belirtilen baraj derecelerini geçen sporcuların kanuni harcırahları Atletizm Federasyonu Başkanlığı tarafından ödenecektir. (Ankara ili sporcuları hariç- ayrıca diğer sporculara ikamet ettikleri ile göre ödeme yapılacaktır.)
1 – 2   sporcusu barajı geçen ilin                    : 1 Antrenörüne,
3 – 5  sporcusu barajı geçen ilin                     : 1 Antrenör, 1 idarecisine
6 – 8 sporcusu barajı geçen ilin                      : 2 Antrenör, 1 idarecisine
9 – 12 sporcusu barajı geçen ilin                    : 3 Antrenör, 1 idarecisine
13 ve daha fazla sporcusu barajı geçen ilin   : 4 Antrenör, 1 idarecisine kanuni harcırahları atletizm Federasyonu Başkanlığı tarafından ödenecektir.
2. Harcırah baraj derecelerini geçemeyen sporcular ile antrenör ve idarecilerin kanuni harcırahları Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünün 07.06.2007 tarih ve 2461 sayılı genelgenin (5). maddesi, (c) bendi doğrultusunda bağlı bulundukları Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinin bütçe imkanları dahilinde (Resmi yarışma sonuçlarını Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerine teslim etmeleri kaydı ile) ödenebilecektir.
3. Harcırah ödemesinde sporcuların ikamet ettikleri iller dikkate alınacak olup, sezon içinde ikametlerini gerçeğe uygun olmayan, değişik illerden beyan eden sporcular hakkında disiplin soruşturması açılacaktır.
4. Yarışmaya iştirak edecek kafilelere yapılacak otobüs ödemelerinde Federasyonumuzun 24.12.2009 tarih ve 2730 sayılı yazı ile illerden istemiş olduğu uygulamadaki en son rayiç bedelleri dikkate alınacaktır.
5. Yarışmalar sonucunda branşlarında ilk üçe giren sporculara ( bayan – erkek ) madalyaları Atletizm Federasyonu Başkanlığı tarafından verilecektir.
ENGELLİ KOŞULARDA UYGULANAN ÖLÇÜLER

KIZLAR

KATEGORİ
MESAFE
ENGEL YÜKSEKLİĞİ
1.ENGEL
ENGEL ARASI
SON ENGEL
ENGEL SAYISI
YILDIZ
100 m.
76.2 cm.
13.00 m.
8.50 m.
10.50 m.
10 adet
YILDIZ
400 m.
76.2 cm.
45 m.
35 m.
40 m.
10 adet
YILDIZ
2000 m.
76.2 cm.
211.00 m.
78.00 m.
68.00 m.
18 kuru
5 sulu

ERKEKLER

KATEGORİ
MESAFE
ENGEL YÜKSEKLİĞİ
1.ENGEL
ENGEL ARASI
SON ENGEL
ENGEL SAYISI
YILDIZ
110 m.
91.4 cm.
13.72 m.
9.14 m.
14.02 m.
10 adet
YILDIZ
400 m.
84 cm.
45 m.
35 m.
40 m.
10 adet
YILDIZ
2000 m.
91.4 cm.
211.00 m.
78.00 m.
68.00 m.
18 kuru
5 sulu

ATMA BRANŞLARINDA UYGULANAN KİLOLAR

KIZLAR
KATEGORİ
GÜLLE
DİSK
ÇEKİÇ
CİRİT
YILDIZ
4 kg.
1 kg.
4 kg.
600 gr.
ERKEKLER
KATEGORİ
GÜLLE
DİSK
ÇEKİÇ
CİRİT
YILDIZ
5 kg.
1,5 kg.
5 kg.
700 gr.
YARIŞMA BRANŞLARI
Yıldızlar Ferdi Türkiye Şampiyonası aşağıdaki branşlarda yapılacak ve yarışma günlerinde kesinlikle değişiklik yapılmayacaktır.
BAYANLAR
1. GÜN
2. GÜN
100 M
200 M
400 M
1000 M
2000M ENGEL
400 M ENGELLİ
100 M ENGELLİ
3000 M
GÜLLE ATMA
DİSK ATMA
ÇEKİÇ ATMA
CİRİT ATMA
ÜÇ ADIM ATLAMA
UZUN ATLAMA
SIRIKLA ATLAMA
YÜKSEK ATLAMA
YÜRÜYÜŞ (5KM.)
——
HEPTATLON
HEPTATLON
ERKEKLER
1. GÜN
2. GÜN
100 M
200 M
400 M
1000 M
2000M ENGEL
400 M ENGELLİ
110 M ENGELLİ
3000 M
GÜLLE ATMA
DİSK ATMA
ÇEKİÇ ATMA
CİRİT ATMA
UZUN ATLAMA
ÜÇ ADIM ATLAMA
YÜKSEK ATLAMA
SIRIKLA ATLAMA
YÜRÜYÜŞ (5KM.)
——-
OKTATLON
OKTATLON
YILDIZ ERKEKLER (OKTATLON)
1. GÜN
2. GÜN
100 M
110 M ENGELLİ
UZUN ATLAMA
YÜKSEK ATLAMA
GÜLLE ATMA
CİRİT ATMA
400 M
1000 M
YILDIZ BAYANLAR (HEPTATLON)
1. GÜN
2. GÜN
100METRE ENGEL
UZUN ATLAMA
YÜKSEK ATLAMA
CİRİT ATMA
GÜLLE ATMA
800 M
200 M
———
YILDIZLAR FEDERASYON DENEME
HARCIRAH BARAJ DERECELERİ
B A Y A N L A R
BRANŞLAR
E R K E K L E R
12.8/13.04
100 M.
11.2/11.44
27.2/27.44
200 M.
23.8/24.04
1:01.0/1:01.14
400 M.
52.9/53.04
3:00.0/3:00.14
1000 M.
2:35.0/2:35.14
10.45.0/10:45.14
3000 M.
9.10.0/9:10.14
16.5/16.74
100 M. ENGELLİ
110 M. ENGELLİ
15.9/16.14
1:04.9/1:05.14
400 M. ENGELLİ
58.9/59.14
7:55.0/7:55.14
2000 M. ENGELLİ
6.25.0/6:25.14
1.50 m
YÜKSEK ATLAMA
1.75 m
2.60 m
SIRIKLA ATLAMA
3.20 m
4.80 m
UZUN ATLAMA
6.10. m
10.80 m
ÜÇ ADIM ATLAMA
12.40 m
10.00 m
GÜLLE ATMA
13.00 m
31.00 m
DİSK ATMA
40.00 m
32.00 m
CİRİT ATMA
47.00 m
32.00 m
ÇEKİÇ ATMA
45.00 m
3600 puan
HEPTATLON/OKTATLON
4200 puan
İlk iki
5000m. YÜRÜYÜŞ
İlk iki
Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından organize edilen yarışmaların tüm sorumluluğu, Atletizm Federasyonu tarafından görevlendirilen Teknik Delegededir. Yarışma statüsü ile ilgili anlaşılmayan konular ve yarışmalar sırasında meydana gelen tüm teknik konulardaki anlaşmazlıklar Teknik Delege tarafından çözümlenecektir.
YARIŞMALAR TEKNİK DELEGESİ:
EDİP AKARSU
Tel: 0 537 724 22 28

16 YAŞ ALTI VE YILDIZLAR ATMALAR İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ

11 Mart 2010 Yazan admin

ATMALAR2

16 YAŞ ALTI VE YILDIZLAR ATMALAR İL BİRİNCİLİĞİ
YER:BURHAN FELEK ATLETİZM PİSTİ TARİH:13 MART 2010 CUMARTESİ
SAAT: BRANŞ: KATEGORİ
12:00 ÇEKİÇ ATMA 16 YAŞ ALTI – Y – G – B BAYANLAR
12:50 ÇEKİÇ ATMA 16 YAŞ ALTI – Y – G – B ERKEKLER
13:00 400 METRE ENGELLİ Y – G – B BAYANLAR
YÜKSEK ATLAMA 16 YAŞ ALTI – Y – G – B BAYANLAR
UZUN ATLAMA 16 YAŞ ALTI KIZLAR
GÜLLE ATMA 16 YAŞ ALTI KIZLAR
13:15 400 METRE ENGELLİ YILDIZ ERKEKLER
13:25 400 METRE ENGELLİ G – B ERKEKLER
13:40 400 METRE 16 YAŞ ALTI – Y – G – B BAYANLAR
13:50 CİRİT ATMA 16 YAŞ ALTI – Y – G – B BAYANLAR
13:55 400 METRE 16 YAŞ ALTI – Y – G – B ERKEKLER
14:00 UZUN ATLAMA Y – G – B BAYANLAR
GÜLLE ATMA Y – G – B BAYANLAR
14:10 100 METRE 16 YAŞ ALTI KIZLAR
14:25 100 METRE 16 YAŞ ALTI ERKEKLER
14:40 100 METRE YILDIZ BAYANLAR
14:55 100 METRE YILDIZ ERKEKLER
YÜKSEK ATLAMA 16 YAŞ ALTI Y – G – B ERKEKLER
CİRİT ATMA 16 YAŞ ALTI Y – G – B ERKEKLER
UZUN ATLAMA 16 YAŞ ALTI ERKEKLER
GÜLLE ATMA Y – G – B ERKEKLER
15:10 100 METRE G – B BAYANLAR
15:20 100 METRE G – B ERKEKLER
15:35 800 METRE 16 YAŞ ALTI KIZLAR
15:45 800 METRE Y – G – B BAYANLAR
15:55 800 METRE 16 YAŞ ALTI ERKEKLER
UZUN ATLAMA Y – G – B ERKEKLER
GÜLLE ATMA 16 YAŞ ALTI ERKEKLER
16:05 800 METRE Y – G – B ERKEKLER
16:15 1500 METRE Y- G – B BAYANLAR
16:30 1500 METRE Y – G – B ERKEKLER
16:45 3000 METRE Y – G – B ERKEKLER
NOT: 1.Uzun atlama branşında yarışacak 16 Yaş Altı kategorisindeki kız ve erkek sporcular 60 cm. genişliğindeki kireçten atlayış yapacaklardır.
2.Atma ve atlama branşlarında 16 yaş altı kategorisinde yarışan sporcular 4 atış ve atlayış hakkı kullanacaklardır. Diğer kategorilerde yarışan sporcular 6 hak kullanacaklardır.
3.Master sporcular için atma branşlarında ayrı bir kategori yapılmayacak; Katılımcılar büyükler kategorisinde yarışacaklardır.
4.Yüksek atlama branşında başlangıç yüksekliği ve ara mesafeler sektör başhakemi tarafından belirlenecektir.
ATLETİZM.ORG olarak katılan atletlere başarılar dileriz.

gulle

YARIŞMA TEKNİK KONULARI

YARIŞMADA UYGULANACAK ENGEL ÖLÇÜLERİ VE ATMA AĞIRLIKLARI
BAYANLAR
KATEGORİ MESAFE ENGEL YÜKSEKLİĞİ İLK ENGEL ENGEL ARALARI SON ENGEL ENGEL SAYISI
YILDIZLAR 400 m. 76.2 cm. 45 m. 35 m. 40 m. 10 adet
GENÇLER 400 m. 76.2 cm. 45 m. 35 m. 40 m. 10 adet
BÜYÜKLER 400 m. 76.2 cm. 45 m. 35 m. 40 m. 10 adet
ERKEKLER
KATEGORİ MESAFE ENGEL YÜKSEKLİĞİ İLK ENGEL ENGEL ARALARI SON ENGEL ENGEL SAYISI
YILDIZLAR 400 m. 84,0 cm. 45 m. 35 m. 40 m. 10 adet
GENÇLER – BÜYÜKLER 400 m. 91,4 cm. 45 m. 35 m. 40 m. 10 adet
BAYANLAR ATMA AĞIRLIKLARI
KATEGORİ GÜLLE CİRİT ÇEKİÇ DOĞUM TARİHLERİ
16 YAŞ ALTI 3 kg. 400 gr. 3 kg. 16 YAŞ ALTI 1995-1996
YILDIZ 4 kg. 600 Gr. 4 kg. YILDIZ 1993-1994
GENÇ 4 kg. 600 Gr. 4 kg. GENÇ 1991-1992
BÜYÜK 4 kg. 600 Gr. 4 kg. BÜYÜK 1990 ve Üzeri
ERKEKLER ATMA AĞIRLIKLARI
KATEGORİ GÜLLE CİRİT ÇEKİÇ
16 YAŞ ALTI 4 kg. 600 Gr. 4 kg.
YILDIZ 5 kg. 700 Gr. 5 kg.
GENÇ 6 kg. 800 Gr. 6 kg.
BÜYÜK 7.26 kg. 800 Gr. 7.26 kg.

Yıldızlar Ferdi ve Puanlı Atletizm şampiyonası

11 Nisan 2009 Yazan admin

YILDIZLAR FERDİ VE PUANLI İL BİRİNCİLİĞİ
YARIŞMA PROGRAMI 11 -12 NİSAN CUMARTESİ -PAZAR
11.NİSAN CUMARTESİ
13.00 100 M Eng YB
Uzun Atlama YE
Çekiç Atma Y,G,B Erkek
Gülle Atma YE
Sırıkla yüksek Atlama Y,G,B Bayan
13.15 100M Eng G,B Bayan
13.25 110 M Eng YE
13.35 110 M Eng G,B Erkek
13.45 100 M YB
14.00 100 M G,B Bayan
Uzun Atlama G,B Erkek
Gülle Atma G,B Erkek
Cirit Atma Y,G,B Bayan
Yüksek Atlama Y,G,B Erkek
10. 100 M YE
25. 100 M G,B Erkek
14.40 400 M YB
14.50 400 M G,B Bayan
15.00 400 M YE
Üç Adım Atlama Y,G,B Bayan
Gülle Atma Y,G,B Bayan
Cirit Atma Y,G,B Erkek
10. 400 M G,B Erkek
15.25 1500 M YB
15.35 1500 M G,B Bayan
15.45 1500 M YE
15.55 1500 M G,B Erkek
16.05 3000 M Erkekler
16.20 4×100 M Bayanlar
15.30 4×100 M Erkekler

12 NİSAN PAZAR
12.00 Çekiç Atma Y,G,B Bayan
Uzun Atlama YB
13.00 400 M Eng YB
Disk Atma Y,G,B Bayan
Uzun Atlama G,B Bayan
Sırıkla Yüksek Atlma Y,G,B Erkek
13.10 400 M Eng G,B Bayan
13.20 400 M Eng YE
13.30 400 M Eng G,B Erkek
13.45 200 M YB
14.00 200 M G,B Bayan
Üç Adım Atlama YE
Disk Atma YE
14.10 200 M YE
14.25 200 M G,B Erkek
14.30 Yüksek Atlama Y,G,B Bayan
14.40 800 M YB
14.50 800 M G,B Bayan
15.00 800 M YE
Üç Adım Atlama G,B Erkek
Disk Atma G,B Erkek
15.10 800 M G,B Erkek
15.20 2000 M Eng Y,G,B Bayan
15.45 2000 M Eng Y,G,B Erkek
16.00 İsveç Bayrak YB
16.05 İsveç Bayrak YE
16.10 4X400 m G,B Bayan
16.20 4×400 M G,B Erkek

Designed edit www.hostcu.com.