Atletizm.org

şampiyonası’ için Arşiv

AVRUPA KROS ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM KAFİLESİ

10 Aralık 2009 Yazan admin
AVRUPA KROS ŞAMPİYONASI
MİLLİ TAKIM KAFİLESİ
13 ARALIK 2009 İRLANDA

toropic

11 Aralık 2009 tarihinde İrlanda’nın Dublin kentinde düzenlenecek olan Avrupa Kros Şampiyonası katılacak Milli Takım Kafilemiz aşağıda yer almaktadır.
Kafilenin dış hat uçak saatleri:
Gidiş 11 Aralık İstanbul-Dublin TK1977 10:55 kalkış 13:35 varış
Dönüş 14 Aralık Dublin -İstanbul TK1976 11:20 kalkış 17:35 varış

Kafilede yer alanların iç hat uçak parkurları aşağıdaki gibidir.

Elazığ Gidiş 10 Aralık 2009 09:45
Kayseri Gidiş 11 Aralık 2009 06:55
Antalya Gidiş 11 Aralık 2009 07:25
Ankara Gidiş 11 Aralık 2009 08:00

Şampiyonaya katılacak Milli Takım Kafilemize başarılar dileriz.

İRLANDA UÇAK PARKUR
11- 14 ARALIK 2009
1 ERGÜDER UZUN ANKARA-ANKARA
2 SÜLEYMAN ALTINOLUK KAYSERİ-KAYSERİ
3 MUAMMER DALDABAN ANTALYA-ANKARA
4 MEMET ŞİRİN GÜNEN ANTALYA-ERZURUM
5 MYKOLA KOLODIEIEV ANTALYA-İSTANBUL
6 FADIL KARA ANTALYA- VAN
7 YILMAZ ÖMÜR HİÇDÖNMEZ İSTANBUL-İSTANBUL
8 HAYDAR ÜNVER ANKARA-ANKARA
9 TUĞBA KARAKAYA KAYSERİ – KAYSERİ
10 ÖZLEM KAYA ANTALYA-İSTANBUL
11 ELİF KARABULUT KÜTAHYA-KÜTAHYA
12 YASEMİN CAN ANTALYA-ANTALYA
13 RESUL ÇEVİK ANTALYA-ANKARA
14 MEDENİ DEMİR ANTALYA – ANKARA
15 ALPER DEMİR ELAZIĞ- ELAZIĞ
16 SAİT ÖZDEMİR ANTALYA-SİVAS
17 YUSUF ALİCİ ANTALYA- İSTANBUL
18 SELİM BAYRAK İSTANBUL-İSTANBUL
19 SULTAN HAYDAR İSTANBUL-İSTANBUL
20 VEDAT GÜNEN ANTALYA-ERZURUM
21 OSMAN BAŞ ANTALYA-SİVAS
22 MAHMUT URUÇLU ANTALYA-İZMİR
23 ERKAN KUŞ ANTALYA-ANKARA
24 HASAN PAK ANKARA – ANKARA

Yıldızlar Ferdi ve Puanlı Atletizm şampiyonası

11 Nisan 2009 Yazan admin

YILDIZLAR FERDİ VE PUANLI İL BİRİNCİLİĞİ
YARIŞMA PROGRAMI 11 -12 NİSAN CUMARTESİ -PAZAR
11.NİSAN CUMARTESİ
13.00 100 M Eng YB
Uzun Atlama YE
Çekiç Atma Y,G,B Erkek
Gülle Atma YE
Sırıkla yüksek Atlama Y,G,B Bayan
13.15 100M Eng G,B Bayan
13.25 110 M Eng YE
13.35 110 M Eng G,B Erkek
13.45 100 M YB
14.00 100 M G,B Bayan
Uzun Atlama G,B Erkek
Gülle Atma G,B Erkek
Cirit Atma Y,G,B Bayan
Yüksek Atlama Y,G,B Erkek
10. 100 M YE
25. 100 M G,B Erkek
14.40 400 M YB
14.50 400 M G,B Bayan
15.00 400 M YE
Üç Adım Atlama Y,G,B Bayan
Gülle Atma Y,G,B Bayan
Cirit Atma Y,G,B Erkek
10. 400 M G,B Erkek
15.25 1500 M YB
15.35 1500 M G,B Bayan
15.45 1500 M YE
15.55 1500 M G,B Erkek
16.05 3000 M Erkekler
16.20 4×100 M Bayanlar
15.30 4×100 M Erkekler

12 NİSAN PAZAR
12.00 Çekiç Atma Y,G,B Bayan
Uzun Atlama YB
13.00 400 M Eng YB
Disk Atma Y,G,B Bayan
Uzun Atlama G,B Bayan
Sırıkla Yüksek Atlma Y,G,B Erkek
13.10 400 M Eng G,B Bayan
13.20 400 M Eng YE
13.30 400 M Eng G,B Erkek
13.45 200 M YB
14.00 200 M G,B Bayan
Üç Adım Atlama YE
Disk Atma YE
14.10 200 M YE
14.25 200 M G,B Erkek
14.30 Yüksek Atlama Y,G,B Bayan
14.40 800 M YB
14.50 800 M G,B Bayan
15.00 800 M YE
Üç Adım Atlama G,B Erkek
Disk Atma G,B Erkek
15.10 800 M G,B Erkek
15.20 2000 M Eng Y,G,B Bayan
15.45 2000 M Eng Y,G,B Erkek
16.00 İsveç Bayrak YB
16.05 İsveç Bayrak YE
16.10 4X400 m G,B Bayan
16.20 4×400 M G,B Erkek

Designed edit www.hostcu.com.