Atletizm.org

Atletizm Birliği inceleme heyeti İstanbul’da

27 Eylül 2010 Yazan admin

Türkiye’nin ev sahipliğini yapacağı 2012 Dünya Salon Şampiyonası ile ilgili çalışmalarda bulunmak üzere İstanbul’a gelen Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği İnceleme Heyeti, Salı günü İstanbul’da bir basın toplantısı yapacak.

Ataköy Sheraton Otel’de saat 11.00’de yapılacak toplantıda, IAAF Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Uluslararası Olimpiyat Komitesi Değerlendirme Komisyonu Başkanı Faslı Nawal El Moutawakel ile IAAF Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Helmut Digel, İstanbul’un ev sahipliği yapacağı 2012 Dünya Salon Şampiyonası’nın hazırlıkları ve incelemeleri ile ilgili bilgi verecek.

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Mehmet Terzi’nin de hazır bulunacağı toplantının ana gündemi, şampiyona için eski Avni Akyol Yüzme Havuzu’nun yerine yapılacak ve Sinan Erdem Basketbol Salonu’nun yanında yer alacak yeni salon olacak.

İstanbul’da incelemelerini sürdüren IAAF heyetinin, çalışmalardan genel anlamda memnun olduğu ifade edildi. Heyetin, yeni salonun mimari çizimlerini alarak, kendi mimarlarına inceletmek üzere yanlarında götüreceği öğrenildi.

Popularity: 1% [?]Yorum Yapın

Designed edit www.hostcu.com.