Atletizm.org

YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

18 Temmuz 2010 Yazan admin
KIZLAR: 100 METRE ENGELLİ
1-Kübra Sesli (Sakarya)
2-H. Buse Çiftçi (İzmir)
3-Z. Bilge Yıldırım (İzmir)

GÜLLE ATMA (4 kilo)
1-Dilek Özada (Zonguldak)
2-Emel Dereli (Zonguldak)
3-H. Bala Aslan (Mersin)

100 METRE
1-Hatice Öztürk (İzmir)
2-Rabia Çiçek (İstanbul)
3-Yasemin Kamacı (İstanbul)

SIRIKLA ATLAMA
1-E. Seda Fırtına (Ankara)
2-Meltem Torun (İzmir)
3-Gamze Bekler (Mersin)

ÇEKİÇ ATMA (4 kilo)
1-Ecem Akçakara (Sakarya)
2-Elif Koçak (Eskişehir)
3-Rabia Yıldız (Mersin)

400 METRE
1-Emel Şanlı (İzmir)
2-Müşerref Yalçın (Eskişehir)
3-Kader Ceyhan (Bursa)

3 ADIM ATLAMA
1-Esra Emiroğlu (Bursa)
2-Beyza Tilki (Bursa)
3-Tuğba Karadaş (İstanbul)

2000 METRE ENGELLİ
1-Seyran Adanır (İzmir)
2-Esra Otlu (Ankara)
3-Suna Kılıç (Sivas)

1500 METRE
1-Ümmühan Karaçadır (Karaman)
2-Özge Yüncü (Antalya)
3-Emine Hatun Tuna (Hatay)

4×100 METRE
1-H. Buse Çiftçi, Emel Şanlı, Zeynep Liman, Hatice Öztürk (İzmir)
2-Sevilay Baş, Rabia Çiçek, Büşra Babasız, Yasemin Yamaç (İstanbul)
3-Afitap Halatlı, Kader Ceyhan, Yasemin Bayraktar, Betül Aslan (Bursa)

3000 METRE
1-Ayşe Argun (Aksaray)
2-Gizem Yumak (Antalya)
3-Emine Hatun Tuna (Hatay)

4000 METRE ENGELLİ
1-Emel Şanlı (İzmir)
2-Tuğba Güvenç (İstanbul)
3-Güzin Gürkaya (İzmir)

CİRİT ATMA
1-Esra Gaz (Artvin)
2-Berivan Şakır (Mersin)
3-Aysel Boztaş (Ankara)

800 METRE
1-Nurten Taştan (Iğdır)
2-Hacer Nur Türk (Ankara)
3-Hasrethan Karaca (Balıkesir)

DİSK ATMA (1 kilo)
1-Zehra Uzunbilek (Mersin)
2-Özge Yılmaz (Artvin)
3-Ayşe Akpınar (Karaman)

200 METRE
1-Nurdan Boz (Trabzon)
2-Sena Hıdırlar (İstanbul)
3-Rabia Çiçek (İzmir)

YÜKSEK ATLAMA
1-Afitap Halatlı (Burs)
2-Elif Koca (İstanbul)
3-Gülşah Sarıçam (İstanbul)

UZUN ATLAMA
1-Meryem Çanakçı (Bursa)
2-Melike Kara (Bursa)
3-Irmak Bedir (İzmir)

HEPTATLON
1-Ş. Nur Özsoy (İstanbul) 3099 puan
2-Özge Soylu (Bursa) 3064 puan
3-Büşra Turan (Samsun) 2744 puan

ERKEKLER: 110 ENGELLİ
1-İbrahim Ergülen (Tekirdağ)
2-Can Yıldırım (Antalya)
3-Nimet Şen (Mersin)

ÇEKİÇ ATMA (5 kilo)
1-Tolgahan Yavuz (Bursa)
2-Yunus Akpınar (Aydın)
3-İsa Can (Bursa)

100 METRE

1-Furkan Şen (İstanbul)
2-Aykut Ay (İstanbul)
3-A.Kadir Göğalp (İstanbul)

UZUN ATLAMA
1-Kaan Şencan (Bursa)
2-Erdi Irgat (Tekirdağ)
3-Mustafa Karataş (Eskişehir)

GÜLLE ATMA (5 kilo)
1-Benhur Özübek (Zonguldak)
2-Miraç Akpınar (Trabzon)
3-Ahmet Talan (Osmaniye)

YÜKSEK ATLAMA
1-Şahabettin Karabulut (İzmir)
2-İ.Halil Sağlam (İzmir)
3-Nuri Sezer (Ankara)

400 METRE
1-Agit Mutlu (İstanbul)
2-Musa Saydam (Eskişehir)
3-Burhan Cangay (Konya)

1500 metre
1-Serdal Karataş (Muş)
2-Mustafa Kocatepe (Nevşehir)
3-Yunus Emre Çavuşlu (Ankara)

2000 METRE
1-Orhan Avcı (İstanbul)
2-Ramazan Sönmez (Karaman)
3-Yunus Erdoğan (İstanbul)

4×100 METRE
1-H. İbrahim Sağlam, İbrahim Ergen, Asil Kırçın, Ekin Tuna (İzmir)
2- Mehmet Aslan, Ali Alagöz, Halit Demirpolat, Habil Çetin (Adıyaman)

OKTATLON
1-Ramazan Can (Samsun) 4478 puan

2-Cenk Çelik (Elazığ) 3575 puan

3-Burak Demirkan (Eskişehir) 3349 puan

Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız…

Popularity: unranked [?]



Yorum Yapın

Designed edit www.hostcu.com.