Atletizm.org

Şampiyon Fenerbahçe!

22 Mayıs 2009 Yazan admin

1y8j0t71459

19 Mayıs Stadı Naili Moran Atletizm Sahası’nda yapılan müsabakalarda Fenerbahçe, genel klasmanda hem bayanlar hem de erkeklerde şampiyon oldu.

Ayrıca sırıkla yüksek atlamada Fenerbahçe sporcularından Ümit Sungur, 4.56’lık derecesiyle Türkiye rekoru kırdı.

Müsabakalar sonunda genel klasmanda ilk 3’e giren kulüpler ile puanları ve kategorilerinde ilk 3’e giren sporcular şöyle:
Genel klasman bayanlar: 1.Fenerbahçe (116 puan), 2.İstanbul ENKA (104 puan), 3.Ankara EGO (102 puan)

Erkekler: 1.Fenerbahçe (131 puan), 2.İstanbul ENKA (124 puan, 3.İzmir Büyükşehir Belediyesi (104 puan)

Bayanlar
100 metre engelli: 1.Pınar Aday (İstanbul ENKA), 2.Cansu İzci (Fenerbahçe), 3.Beyza Tilki (Bursa Büyükşehir Belediyesi)

100 metre: 1.Nimet Karakuş (Ankara EGO), 2.Cemre Ünal (Fenerbahçe), 3.Çağla Gebeşoğlu (Sakarya Büyükşehir Belediyesi)

Çekiç atma: 1.Kıvılcım Kaya (Fenerbahçe), 2.Gül Tiftik (Ankara EGO), 3.Pınar Adak (İstanbul ENKA)

400 metre: 1.Kübra Sesli (Sakarya Büyükşehir Belediyesi), 2.Kader Ceyhan (Fenerbahçe), 3.Hatice Aktaş (Beşiktaş)

1500 metre: 1.Yaprak Karatokuş (ENKA), 2.Hande Yazıcıoğlu (Ankara EGO), 3.Gamze Bulut (Fenerbahçe)

Gülle atma: 1.Elçin Kaya (Ankara EGO), 2.Dilek Özada (ENKA), 3.Gülizar Demiroğlu (Fenerbahçe)

3 adım atlama: 1.Gamze Parlak (EGO), 2.Cansu Eken (Sakarya Büyükşehir Belediyesi), 3.Tuğba Kadaraş (ENKA)

Sırıkla yüksek atlama: 1.Buse Arıkazan (ENKA), 2.Özge Kurteş (Sakarya Büyükşehir Belediyesi), 3.Merve Karaca (İzmir Büyükşehir Belediyesi)

Disk atma: 1.Elçin Kaya (EGO), 2.Gülizar Demiroğlu (Fenerbahçe), 3.Semanur Kılıç (Sakarya Büyükşehir Belediyesi)

400 metre engelli: 1.Kübra Sesli (Sakarya Büyükşehir Belediyesi), 2.Cansu İzci (Fenerbahçe), 3.Tuğba Güvenç (ENKA)

Cirit atma: 1.Sema Acartürk (Sakarya Büyükşehir Belediyesi), 2.Yeliz Karataş (Beşiktaş), 3.Gözde Taşkın (Bursa Osmangazi)

Yüksek Atlama: 1.Songül Gökdemir (Fenerbahçe), 2.Esra Emiroğlu (Bursa Osmangazi), 3.Gamze Barlas (EGO)

200 metre: 1.Nimet Karakuş (EGO), 2.Kader Ceylan (Fenerbahçe), 3.Rabia Çiçek (Beşiktaş)

800 metre: 1.Yaprak Karatokuş (ENKA), 2.Hande Yazıcıoğlu (EGO), 3.Sabahat Akpınar (Fenerbahçe)

2000 metre engelli: 1.Gamze Bulut (Fenerbahçe), 2.Şahsenem Sarı (Bursa Osmangazi), 3.Çiğdem Erdem (ENKA)

Uzun atlama: 1.Pınar Aday (ENKA), 2.Cemre Ünal (Fenerbahçe), 3.Esra Emiroğlu (Bursa Osmangazi)

Erkekler
Uzun atlama: 1.Alper Kulaksız (Fenerbahçe), 2.Erdi Irgat (ENKA), 3.Hüseyin Algül (Ankara Büyükşehir Belediyesi)

Yüksek atlama: 1.Mustafa Aslaner (ENKA), 2.Şahabettin Karabulut (İzmir Büyükşehir Belediyesi), 3.Cumhur Kürşatoğlu (Üsküdar Belediyesi)

Gülle atma: 1.Hüseyin Orhun Demircan (ENKA), 2.Nazım İnan (Fenerbahçe), 3.Emrah Avaz (İzmir Büyükşehir Belediyesi)

110 metre engelli: 1.Yiğit Çankaya (Fenerbahçe), 2.Mehmet Tekelioğlu (Aydın Gençlikspor), 3.Şafak Temir (iZmir Büyükşehir Belediyesi)

100 metre: 1.Toros Pilikoğlu (Üsküdar Belediyesi), 2.Emirhan Pehlivan (ENKA), 3.Aykut Ay (Galatasaray)

400 metre: Arif Kılıç (ENKA), 2.Furkan Şen (Üsküdar Belediyesi), 3.Agit mutlu (Fenerbahçe)

Çekiç atma: 1.Yunuscan Onkur (Fenerbahçe), 2.Özkan Baltacı (İzmir Büyükşehir Belediyesi), 3.Yasin Emrak (ENKA)

1500 metre: Emin Tan (Fenerbahçe), 2.Yunus Emre Çavuşlu (ENKA), 3.Sadık Coşkun (İzmir Büşükşehir Belediyesi)

3000 metre: Eşref Taşkıran (İzmir Büyükşehir Belediyesi), 2.Veysel Yıldırım (Fenerbahçe), 3.Ali Gani (Adana Gençlik)

3 adım atlama: 1.Erdi Irgat (ENKA), 2.Harun Korkmaz (Adana Gençlik), 3.Hüseyin Algül (Ankara Büyükşehir Belediyesi)

400 metre engelli: 1.Yiğitcan Kaya (Fenerbahçe), 2.Sinan Hallaç (ENKA), 3.Ogün Sarıal (Galatasaray)

Disk atma: 1.Murat Kürekçi (ENKA), 2.Adnan Can Edibali (Üsküdar Belediyesi), 3.Oğuzhan Demir (Fenerbahçe)

800 metre: 1.Agit Mutlu (Fenerbahçe), 2.Sadık Coskun (İzmir Büyükşehir Belediyesi), 3.Yunus Emre Çavuşlu (ENKA)

Sırıkla Yüksek Atlama: 1.Ümit Sungur (Fenerbahçe), 2.Yusuf Karapınar (Ankara Büyükşehir Belediyesi), 3. Tamer Yalçın (Üsküdar Belediyesi)

200 metre: 1.Toros Pilikoğlu (Üsküdar Belediyesi), 2.Emirhan Pehlivan (ENKA), 3.Aykut Ay (Galatasaray)

Cirit atma: 1.Ali Kilisli (Fenerbahçe), 2.Emrah Avaz (İzmir Büyükşehir Belediyesi), 3.Ramazan Eren (Adana Gençlik)

2000 metre engelli: Emin Tan (Fenerbahçe), 2.Yunus Erdoğan (ENKA), 3.Murat Kaytan (İzmir Büyükşehir Belediyesi)

Popularity: 6% [?]



3 Yorum yapılmış “Şampiyon Fenerbahçe!”

  1. mehtap dedi ki:

    Tek şampiyon fenerbahçe..!

  2. zeki akıncılar dedi ki:

    Baylar,
    pes dogrusu…bu sitenin atletizm bilincine sahip ve bu spora saygılı olduğunu varsayıyordum.ama trajikomik bir uygulama…ılk üçe giren atletler var,dereceleri yok! futbola odaklı spor medyasının bu tip saç****ıklar yaptığı ****um ama bu site?
    bir futbol maçını,’fransa avusturya’yı yendi.’diye verip skoru yazmamak gibi birşey..
    baylar işinizi ciddiyetle yapmanızı dilerim. saygılarımla.

  3. admin dedi ki:

    Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı t****kür ederiz. tesbitinize katılmakla birlikte yarışları yerinde izleme şansımız olmadığından elimize gelen bilgileri yayınlamak durumunda kaldık. diğer sitelerden bir örnek verecekr olursak yarıiı yerinde izlemiş ve kendi sporcularının derecelerine ancak sahip olmuş bir sitede aynı haberin veriliş şeklini incelemenizi tavsiye ediyoruz. http://www.be****tas-jk.com/be****tas/haberler/haberincele.php?haberid=mjq2oq==

Yorum Yapın

Designed edit www.hostcu.com.