Atletizm.org

Masterler İstanbul İl Birinciliği Sonuçları

22 Haziran 2009 Yazan admin

Masterler İstanbul İl Birinciliği 20 Haziran cumartesi günü Burhan Felek Ekrem Koçak Atletizm Sahasında yapıldı.
Logomaster

İstanbul Masterler İl Birinciliği

20 Haziran 2009
BRANŞI GÖĞÜS 100m 1.SERİ BAYANLAR DERECE Rüzgar Hızı
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU +3.9
1 1058 YASEMİN ÇELİK 1996 YILDIZ BAYAN 16:08
2 1056 HASRET NAİL 1997 YILDIZ BAYAN 16:56
3 1057 ZÜLAL AYDIN 1997 YILDIZ BAYAN 16:57
4 1205 İLAYDA GÜNER 2000 YILDIZ BAYAN 16:84
5 1014 KÜBRA ÇEKİ 1995 YILDIZ BAYAN 17:07

BRANŞI GÖĞÜS 100m 2.SERİ BAYANLAR DERECE Rüzgar Hızı
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU +2.2
1 1065 AHMET GÖKHAN ÇINAR 1992 YILDIZ ERKEK 14:38
2 1063 MUHAMMET FATİH ÇOLAK 1998 YILDIZ ERKEK 17:24

BRANŞI GÖĞÜS 100m 3.SERİ BAYANLAR DERECE Rüzgar Hızı
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU +2.5
1 1112 YEŞİM AYDIN 1992 YILDIZ BAYAN 13:21
2 1199 AYSEL GEZİCİ 1991 YILDIZ BAYAN 13:42
3 1018 SELDA GÜNEŞ 1991 YILDIZ BAYAN 13:63
4 1015 MÜJGAN BAYARLAR 1994 YILDIZ BAYAN 15:88
5 1227 RUKİYE KARABOĞA 1990 YILDIZ BAYAN 17:33

BRANŞI GÖĞÜS 100m 4.SERİ ERKEKLER DERECE Rüzgar Hızı
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU +1.4
1 1004 BATUHAN BEKAR 1993 GENÇ ERKEK 12:33
2 1062 ABDÜLAZİZ KÖKÜM 1991 GENÇ ERKEK 12:34
3 1239 ATAKAN DEMİR 1993 GENÇ ERKEK 12:46
4 1038 OĞUZHAN TAŞYENEN 1991 GENÇ ERKEK 12:73
5 1035 ALTUĞ ŞERBETÇİ 1991 GENÇ ERKEK 13:41
6 1131 HÜSEYİN CANAYGÜN 1991 GENÇ ERKEK 13:84
7 1031 YUNUS EMRE ARICI 1991 GENÇ ERKEK 14:20
8 1033 MURAT ERZİNCANLI 1990 GENÇ ERKEK 14:55

BRANŞI GÖĞÜS 100m 5.SERİ ERKEKLER DERECE Rüzgar Hızı
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU +0.9
1 1117 MUSTAFA AKSU 1988 BÜYÜK ERKEK 12:33
2 1143 HAKAN SAYGILI 1992 BÜYÜK ERKEK 12:34
3 1020 OZAN ZORER 1989 BÜYÜK ERKEK 12:46
4 1026 ERKAN TEKİN 1989 BÜYÜK ERKEK 12:73
5 1139 ERTAN AKDAĞ 1989 BÜYÜK ERKEK 13:41
6 1134 SARP KAYA 1988 BÜYÜK ERKEK 13:84

BRANŞI GÖĞÜS 100m 6.SERİ ERKEKLER DERECE Rüzgar Hızı
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU +3.4
1 1096 RIFAT ARABACI 1972 MASTER ERKEK 12:41
2 1229 ATİLLA ARAS 1969 MASTER ERKEK 12:89
3 1027 ÖMER KERVAN 1964 MASTER ERKEK 13:77
4 1099 ENDER ÖZ 1971 MASTER ERKEK 15:63

BRANŞI GÖĞÜS 100m 7.SERİ ERKEKLER DERECE Rüzgar Hızı
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU +2.3
1 1085 BÜNYAMİN KILIÇASLAN 1958 MASTER ERKEK 14:76
2 1017 İRFAN ÜRK 1933 MASTER ERKEK 18:26
3 1093 SABRİ KARAAHMETOĞLU 1939 MASTER ERKEK 20:56
4 1116 TURHAN EKMEN 1933 MASTER ERKEK 29:15

BRANŞI GÖĞÜS 400m 1.SERİ ERKEKLER DERECE
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU
1 1087 FUNDA KIRKIN 1994 YILDIZ BAYAN 1:04:62
2 1089 AYŞE AVCI 1995 YILDIZ BAYAN 1:05:87
3 1200 ÇİĞDEM GEZİCİ 1993 YILDIZ BAYAN 1:06:58

BRANŞI GÖĞÜS 400m 2.SERİ ERKEKLER DERECE
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU
1 1239 ATAKAN DEMİR 1993 YILDIZ ERKEK 0:55:20
2 1004 BATUHAN BEKAR 1993 YILDIZ ERKEK 0:57:20

BRANŞI GÖĞÜS 400m 3.SERİ ERKEKLER DERECE
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU
1 1066 TOLGA GÜNERİ AK 1991 GENÇ ERKEK 0:59:68
2 1038 OĞUZHAN TAŞYENEN 1991 GENÇ ERKEK 1:01:52

BRANŞI GÖĞÜS 400m 4.SERİ ERKEKLER DERECE
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU
1 1102 YONİS KIŞ 1971 MASTER ERKEK 1:03:42
2 1027 ÖMER KERVAN 1964 MASTER ERKEK 1:08:70
3 1099 ENDER ÖZ 1971 MASTER ERKEK 1:18:26

BRANŞI GÖĞÜS 400m 5.SERİ ERKEKLER DERECE
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU
1 1109 FİKRET ÖZIŞIKYILMAZ 1954 MASTER ERKEK 1:03:73
2 1044 HAMDULLAH AVCI 1945 MASTER ERKEK 1:26:03
3 1017 İRFAN ÜRK 1933 MASTER ERKEK 1:37:06
4 1093 SABRİ KARAAHMETOĞLU 1939 MASTER ERKEK 1:53:06

BRANŞI GÖĞÜS 800m 1.SERİ BAYANLAR DERECE
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU
1 1089 AYŞE AVCI 1995 YILDIZ BAYAN 2;56;33
2 1056 HASRET NAİL 1997 YILDIZ BAYAN 3:00;45
3 1053 SEVGİ ÖZBAY 1993 YILDIZ BAYAN 3:03;96
4 1058 YASEMİN ÇELİK 1996 YILDIZ BAYAN 3:11;75
5 1052 SEDA NURLU 1994 YILDIZ BAYAN 3:14;83
6 1045 SİBEL NURLU 1992 YILDIZ BAYAN 3:17;23
7 1057 ZÜLAL AYDIN 1057 YILDIZ BAYAN 3:21;28

BRANŞI GÖĞÜS 800m 2.SERİ ERKEKLER DERECE
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU
1 1062 ABDÜLAZİZ KÖKÜM 1991 GENÇ ERKEK 2:13;74

BRANŞI GÖĞÜS 800m 3.SERİ ERKEKLER DERECE
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU
1 1063 MUHAMMED FATİH ÇOLAK 1998 YILDIZ ERKEK 3:24;39
2 1071 MUHAMMED TAHA SOLAKOĞLU 1999 YILDIZ ERKEK 3:35;51

BRANŞI GÖĞÜS 1500m 1.SERİ ERKEKLER DERECE
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU
1 1003 SEDAT ÖZDEMİR 1990 GENÇ ERKEK 04:17:34
2 1073 NİHAT KARADAĞ 1990 GENÇ ERKEK 04:33:12
4 1192 ÖMER AÇIK 1990 GENÇ ERKEK 04:35;84
5 1211 ERDİ AKSU 1991 GENÇ ERKEK 04:47;21
6 1233 MURAT ERÖZKAN 1990 GENÇ ERKEK 04:48;46
7 1066 TOLGA GÜNERİ AK 1991 GENÇ ERKEK 04:49;19
8 1035 ALTUĞ ŞERBETÇİ 1991 GENÇ ERKEK 05:25;23

BRANŞI GÖĞÜS 1500m 3.SERİ ERKEKLER DERECE
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU
1 1215 ÖZGÜR KURŞUNOĞLU 1988 BÜYÜK ERKEK 04:34:19
2 1026 ERKAN TEKİN 1989 BÜYÜK ERKEK 05:33:50

BRANŞI GÖĞÜS 1500m 2.SERİ ERKEKLER
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU DERECE
1 1336 İHSAN NECAT ZORLU 1957 MASTER ERKEK 04:59;99
2 1169 DİLAVER DURSUN 1957 MASTER ERKEK 06:14:47

BRANŞI GÖĞÜS 5000m 1.SERİ ERKEKLER DERECE
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU
1127 OZAN DEMİR 1990 GENÇ ERKEK DNF
1218 OSMAN DEMİRKOL 1985 BÜYÜK ERKEK DNF

BRANŞI GÖĞÜS 5000m 2.SERİ ERKEKLER DERECE
SIRA NO ADI SOYADI D.T YAŞ GRUBU
1 1208 MURAT KAYA 1974 MASTER ERKEK 16:56.14
2 1183 KEMAL ÜNEY 1967 MASTER ERKEK 17:56.58
3 1182 SADULLAH GÜNGÖR 1984 BÜYÜK ERKEK 18:46.16
4 1107 HASAN ULUDAĞ 1952 MASTER ERKEK 19:20.65
5 1221 HÜSEYİN DOĞAN 1947 MASTER ERKEK 19:37.05
6 1216 DURALİ ÇOLAK 1962 MASTER ERKEK 19:38.01
7 1102 YONİS KIŞ 1971 MASTER ERKEK 19:43.63
8 1209 LÜTFİYE KAYA 1971 MASTER BAYAN 19:49.66
9 1207 FETHİ KAYA 1969 MASTER ERKEK 19:50.00
10 1214 KUDRET KUPŞİ 1952 MASTER ERKEK 19:59.11
11 1213 CAN GÜNAY 1968 MASTER ERKEK 20:18.57
12 1228 CENGİZ SEYHAN 1965 MASTER ERKEK 20:30.03
13 1168 ALİ FETTAHOĞLU 1973 MASTER ERKEK 20:36.62
14 1190 ADEM ASİT 1964 MASTER ERKEK 20:41.55
15 MASTER ERKEK 20:47.77
16 293 NECATİ ÇETECİ 1948 MASTER ERKEK 21:18.67
17 1219 ERDEM AKDOĞAN 1956 MASTER ERKEK 21:33.14
18 1077 METİN KÖZOĞLU 1961 MASTER ERKEK 22:23.28
19 1237 İSTEM FER 1986 BÜYÜK BAYAN 22:29.50
20 1226 KAZIM KAYA 1954 MASTER ERKEK 25:47.84
21 1094 ALİ UZUNALİ 1963 MASTER ERKEK 26:13.91
22 1204 ABDULLAH HÜRCAN 1939 MASTER ERKEK 26:22.70
23 1076 YAVUZ EMREÇIKSIN 1944 MASTER ERKEK 28:14.05
24 1174 BEYTULLAH ŞAHİN 1975 BÜYÜK ERKEK DNF

SIRIKLA ATLAMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ DT YAŞ GRUBU DERECE
1 DERYA BİNGÜL İSTANBUL OLİMPİK 1986 BÜYÜK BAYAN 2,80 m

ÜÇADIM ATLAMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ DT YAŞ GRUBU DERECE
1 NEZAHAT DEMİR 3 ADIM 1983 BÜYÜK BAYAN 9:71 m

ÜÇADIM ATLAMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ DT YAŞ GRUBU DERECE
1 YEŞİM BALOĞLU 3 ADIM 1991 GENÇ BAYAN 10:64 m

ÜÇADIM ATLAMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ DT YAŞ GRUBU DERECE
1 BÜŞRA BAŞ 3 ADIM 1992 YILDIZ BAYAN 10:55 m
2 ÖZNUR ORHAN 3 ADIM 1993 YILDIZ BAYAN 10:21 m
3 GÜLİN YAZKAN 3 ADIM 1992 YILDIZ BAYAN 09:46 m
MÜJGAN BAYARLAR 3 ADIM 1994 YILDIZ BAYAN NA

UZUN ATLAMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ DT YAŞ GRUBU DERECE
1 BÜNYAMİN KILIÇASLAN İSTANBUL MASTERLERİ 1958 MASTER ERKEK 3:87 m

UZUN ATLAMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ DT YAŞ GRUBU DERECE
1 AYŞE AVCI 1995 YILDIZ BAYAN 3,95 m
2 KÜBRA ÇEKİ 1995 YILDIZ BAYAN 3:66 m

ÇEKİÇ ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ ÇEKİÇ AĞIRLIĞI (KG) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 TAYGUN ÇARK İSTANBUL OLİMPİK 6 1990 GENÇ ERKEK 22;78 m

ÇEKİÇ ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ ÇEKİÇ AĞIRLIĞI (KG) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 ZEKİ ŞANLI İSTANBUL MASTER 5 1945 60-64 39;19 m
2 MEHMET ALBAYRAK İSTANBUL MASTER 6 1958 50-54 25;54 m
3 ERSAN GÜRELLİ İSTANBUL MASTER 6 1958 50-54 07;13 m

GÜLLE ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ GÜLLE AĞIRLIĞI (KG) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 CUMHUR ÇOLPAN BOĞAZİÇİ 7,25 1989 BÜYÜK ERKEK 12:05 m
2 ENİS BAYRAKTAR BOĞAZİÇİ 7,25 1982 BÜYÜK ERKEK 11;37 m

GÜLLE ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ GÜLLE AĞIRLIĞI (KG) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 TAYGUN ÇARK İSTANBUL OLİMPİK 6 1990 GENÇ ERKEK 12:05 m

GÜLLE ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ GÜLLE AĞIRLIĞI (KG) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 MEHMET ALBAYRAK İSTANBUL MASTER 6 1958 50-54 12:05 m
2 KENAN YARIM BOĞAZİÇİ 7,25 1969 40-44 11;37 m
3 FİKRET ÖZSOY FERDİ 7,25 1965 40-44 11;27 m
4 ZEKİ ŞANLI İSTANBUL MASTER 5 1945 60-64 09;23 m
5 SEMİR KIRKLI İSTANBUL MASTER 4 1938 70-74 08;98 m
6 AHMET ERTAN İLKER İSTANBUL MASTER 4 1939 70-74 08;30 m
7 CENGİZ SEYHAN İSTANBUL MASTER 7,25 1965 40-44 07;05 m
8 ERSAN GÜRELLİ İSTANBUL MASTER 6 1958 50-54 05;80 m

DİSK ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ DİSK AĞIRLIĞI (KG) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 GÜLŞAH KIZILTAŞ İSTANBUL OLİMPİK 1 1991 GENÇ BAYAN 27:43 m
2 NEZAHAT DEMİR İSTANBUL OLİMPİK 1 1983 BÜYÜK BAYAN 23;34 m

DİSK ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ DİSK AĞIRLIĞI (KG) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 TAYGUN ÇARK İSTANBUL OLİMPİK 2 1990 GENÇ ERKEK 27:61 m
2 ENİS BAYRAKTAR BOĞAZİÇİ 2 1982 BÜYÜK ERKEK 26;60 m

DİSK ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ DİSK AĞIRLIĞI (KG) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 KENAN YARIM BOĞAZİÇİ 2 1969 40-44 36:05 m
2 MEHMET ALBAYRAK İSTANBUL MASTER 1,5 1958 50-54 32;85 m
3 ZEKİ ŞANLI İSTANBUL MASTER 1 1945 60-64 22;46 m
4 SEMİR KIRKLI İSTANBUL MASTER 1 1938 70-74 22;24 m
5 AHMET ERTAN İLKER İSTANBUL MASTER 1 1939 70-74 22;10 m
6 ERSAN GÜRELLİ İSTANBUL MASTER 1,5 1958 50-54 11;64 m

CİRİT ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ CİRİT AĞIRLIĞI (Gram) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 GÜLŞAH KIZILTAŞ İSTANBUL OLİMPİK 600 1991 GENÇ BAYAN 21:26 m

CİRİT ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ CİRİT AĞIRLIĞI (Gram) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 MERVE YAMAN GALATASARAY 600 1993 YILDIZ BAYAN 24:38 m
KÜBRA ÇAKIR BOĞAZİÇİ 600 1999 YILDIZ BAYAN NA

CİRİT ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ CİRİT AĞIRLIĞI (Gram) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 NERGİS ARAS 600 1988 BÜYÜK BAYAN 33:97 m

CİRİT ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ CİRİT AĞIRLIĞI (Gram) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 SARPER ERKOL FERDİ 700 1993 YILDIZ ERKEK 46:74 m

CİRİT ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ CİRİT AĞIRLIĞI (Gram) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 ERCAN ŞENTÜRK FENERBAHÇE 800 1991 GENÇ ERKEK 40:70 m

CİRİT ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ CİRİT AĞIRLIĞI (Gram) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 ŞARIK BİLGİN GALATASARAY 800 1988 BÜYÜK ERKEK 58:11 m
2 ENİS BAYRAKTAR BOĞAZİÇİ 800 1989 BÜYÜK ERKEK 57;05 m

CİRİT ATMA
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ CİRİT AĞIRLIĞI (Gram) DT YAŞ GRUBU DERECE
1 MEHMET ALBAYRAK İSTANBUL MASTER 700 1958 50-54 35;41 m
2 SEMİR KIRKLI İSTANBUL MASTER 600 1938 70-74 12;90 m
3 ERSAN GÜRELLİ İSTANBUL MASTER 700 1958 50-54 12;51 m
4 AHMET ERTAN İLKER İSTANBUL MASTER 600 1939 70-74 09;21 m

Popularity: 1% [?]



Yorum Yapın

Designed edit www.hostcu.com.