Atletizm.org

SÜPER LİG 2. KADEME’ için Arşiv

SÜPER LİG 2. KADEME, 1. LİG FİNAL YARIŞMALARI

11 Ağustos 2010 Yazan admin
Türkiye Atletizm Federasyonu 2010 Yılı Yarışma Programında yer alan Süper Lig 2. Kademe ve 1.Lig Final Yarışmaları 14-15 Ağustos 2010 tarihlerinde Ankara Naili MORAN Atletizm Sahasında yapılacaktır. Yarışmalar Cumartesi – Pazar günü Saat 17:00’de başlayacaktır.
Söz konusu yarışmalarda 16 Süper Lig (Bayan Erkek), 16 1.Lig (Bayan, Erkek) takımı mücadele edecek, 1. Ligin ( Bayan- Erkek) şampiyonları belli olacak, Süper Ligin şampiyonları ise 28-29 Ağustos 2010 tarihlerinde Bursa’da yapılacak final kademesinde ortaya çıkacaktır.
Anılan yarışmalarda; Avrupa Şampiyonasında madalya alan sporcularımızdan Elvan ABEYLEGESSE (ENKA), Nevin YANIT (Fenerbahçe)  adına mücadele edeceklerdir.
Bunun yanı sıra atletizm severler Burcu AYHAN, Mert GİRMALAGESSE, Halil AKKAŞ, Binnaz USLU, Kemal KOYUNCU, Eşref APAK, Ercüment OLGUNDENİZ, Birsen ENGİN ve Fatih AVAN gibi yıldızların yanı sıra Türk Atletizminin gelecekteki yıldız adaylarını seyretme fırsatı bulacaklardır.
Süper Ligde yer alan Bayan ve Erkek takım şampiyonları 2011 yılında Avrupa Şampiyon Kulüpler Şampiyonasında ülkemizi temsil etme hakkını elde edeceklerdir.
Ayrıca basınımızın ve kamuoyunun bilgilendirilmesi bakımından Süper Lig ve 1. Ligde yer alan bayan erkek takımlarımızın sıralaması ve yarışma programı aşağıya çıkarılmıştır.
SÜPER LİG (BAYAN) SÜPER LİG (ERKEK)
1. İstanbul – Enka Spor Kulübü                             1. İstanbul – Enka Spor Kulübü
2. Fenerbahçe Spor Kulübü                                   2. Fenerbahçe Spor Kulübü
3. Beşiktaş Jimnastik Klb                                      3.İzmir B.Ş. Bld. Spor Kulübü
4. Bursa – B.Ş. Bld. Spor Kulübü                          4. Galatasaray Spor Kulübü
5. Ankara – Ego Spor Kulübü                                5.Ankara Kara Kuvvetleri Gücü
6. İzmir – B.Ş. Bld. Spor Kulübü                           6.Ankara Jandarmagücü Kulübü
7. Kocaeli – Yuvacık Spor Kulübü                         7.Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü
8. Kayseri – Şeker Spor Kulübü                            8. Ankara Ego Spor Kulübü
1.LİG (BAYAN) 1.LİG (ERKEK)
1. Kocaeli B.Ş. Bld. Spor Kulübü                          1.Kocaeli B.Ş. Bld. Spor Kulübü
2. Eskişehir Anadolu Üniv. Spor Kulübü                2. Rize Gençlik Spor Kulübü
3. Eskişehir Anadolu Üniv. Spor Kulübü      3. Eskişehir B.Ş.Bld. Eskispor Kulübü
4. İstanbul Üsküdar Bld. Spor Kulübü                   4. İstanbul Olimpik Spor Kulübü
5. Rize Gençlik Spor Kulübü                                5.Sivas Özdemir Spor Kulübü
6. Mersin Bş. Bld. Spor Kulübü        6. İzmir Havagücü Spor Kulübü
7. Kütahya Tarım Kredi Ülkü Spor Kulübü           7. Mersin Amatör Atletizm Kulübü
8. Bursa Nilüfer Bld Spor Kulübü                         8. İstanbul Boğaziçi Spor Kulübü
TÜRKİYE ATLETİZM FEDERASYONU
SÜPER LİG VE 1. LİG YARIŞMA PROGRAMI
1. GÜN
KONTROL ODASI
SAAT
BRANŞ
KATEGORİ
MÜSABAKA ADI
16;40
17;00
SIRIKLA ATLAMA
BAYANLAR
1. LİG
16;40
17;00
ÇEKİÇ ATMA
ERKEKLER
1. LİG
16;40
17;00
GÜLLE ATMA
BAYANLAR
1. LİG
16;40
17;00
UZUN ATLAMA
ERKEKLER
1. LİG
17;10
17;30
100 M ENG
BAYANLAR         (Nevin Yanıt)
SÜPER LİG
17;10
17;30
YÜKSEK ATLAMA
ERKEKLER
1. LİG
17;25
17;45
100 M ENG
BAYANLAR
1. LİG
17;30
17;50
110 M ENG
ERKEKLER
SÜPER LİG
17;40
18;00
110 M ENG
ERKEKLER
1. LİG
17;40
18;00
100 M
BAYANLAR
SÜPER LİG
17;40
18;00
GÜLLE ATMA
ERKEKLER
1. LİG
17;40
18;00
ÇEKİÇ ATMA
BAYANLAR
1. LİG
17;40
18;00
3 ADIM ATLAMA
BAYANLAR
1. LİG
17;45
18;05
100 M
BAYANLAR
1. LİG
17;50
18;10
100 M
ERKEKLER
SÜPER LİG
17;55
18;15
100 M
ERKEKLER
1. LİG
18;05
18;25
400 M
BAYANLAR          (Meliz Redif)
SÜPER LİG
18;10
18;30
400 M
BAYANLAR
1. LİG
18;15
18;35
400 M
ERKEKLER
SÜPER LİG
18;15
18;35
SIRIKLA ATLAMA
BAYANLAR
SÜPER LİG
18;20
18;40
400 M
ERKEKLER
1. LİG
18;30
18;50
1500 M
BAYANLAR        (Elvan Abeylegesse)
SÜPER LİG
18;40
19;00
1500 M
BAYANLAR
1. LİG
18;40
19;00
YÜKSEK ATLAMA
ERKEKLER
SÜPER LİG
18;50
19;10
1500 M
ERKEKLER      (Kemal Koyuncu)
SÜPER LİG
18;50
19;10
UZUN ATLAMA
ERKEKLER
SÜPER LİG
18;50
19;10
GÜLLE ATMA
BAYANLAR
SÜPER LİG
18;50
19;10
ÇEKİÇ ATMA
ERKEKLER      (E.Apak-F.Eryıldırım)
SÜPER LİG
18;55
19;20
1500 M
ERKEKLER
1. LİG
19;05
19;30
5000 M
ERKEKLER   (H.Akkaş-M.Girmalegese)
SÜPER LİG
19;25
19;50
5000 M
ERKEKLER
1. LİG
19;45
20;10
3000 M ENG
BAYANLAR
SÜPER LİG
19;45
20;05
3 ADIM ATLAMA
BAYANLAR
SÜPER LİG
19;45
20;05
GÜLLE ATMA
ERKEKLER
SÜPER LİG
19;45
20;05
ÇEKİÇ ATMA
BAYANLAR
SÜPER LİG
20;05
20;30
3000 M ENG
BAYANLAR
1. LİG
20;25
20;50
4X 100 BAYRAK
BAYANLAR
SÜPER LİG
20;30
20;55
4X 100 BAYRAK
BAYANLAR
1. LİG
20;35
21;00
4X 100 BAYRAK
ERKEKLER
SÜPER LİG
20;40
21;05
4X 100 BAYRAK
ERKEKLER
1. LİG
TÜRKİYE ATLETİZM FEDERASYONU
SÜPER LİG VE 1. LİG YARIŞMA PROGRAMI
2. GÜN
KONTROL ODASI
SAAT
BRANŞ
KATEGORİ
MÜSABAKA ADI
08:20
09:00
DİSK ATMA
BAYANLAR
1.LİG
08:50
09:30
CİRİT ATMA
ERKEKLER
1. LİG
09:20
10:00
DİSK ATMA
ERKEKLER
1. LİG
09:50
10:30
CİRİT ATMA
BAYANLAR
1.LİG
16:00
16:30
CİRİT ATMA
BAYANLAR
SÜPER LİG
16:30
17:00
SIRIKLA ATLAMA
ERKEKLER
1. LİG
16;30
17:00
UZUN ATLAMA
BAYANLAR
1. LİG
16;30
17:00
YÜKSEK ATLAMA
BAYANLAR
1. LİG
17;10
17:30
400 M ENG
BAYANLAR           (Birsen Engin)
SÜPER LİG
17;15
17:35
400 M ENG
BAYANLAR
1. LİG
17;25
17:45
400 M ENG
ERKEKLER
SÜPER LİG
17;30
17:50
400 M ENG
ERKEKLER
1. LİG
17;40
18:00
200 M
BAYANLAR
SÜPER LİG
17;45
18:05
200 M
BAYANLAR
1. LİG
17;45
18:05
DİSK ATMA
ERKEKLER
SÜPER LİG
17;45
18:05
3 ADIM ATLAMA
ERKEKLER
1. LİG
17;50
18:10
200 M
ERKEKLER
SÜPER LİG
17;50
18:15
200 M
ERKEKLER
1. LİG
17;50
18:15
YÜKSEK ATLAMA
BAYANLAR      (Burcu Ayhan)
SÜPER LİG
18;05
18:25
800 M
BAYANLAR
SÜPER LİG
18;15
18:35
800 M
BAYANLAR
1. LİG
18;25
18:45
800 M
ERKEKLER
SÜPER LİG
18;35
18:55
800 M
ERKEKLER
1. LİG
18;35
18:55
SIRIKLA ATLAMA
ERKEKLER
SÜPER LİG
18;45
19:05
3000 M
BAYANLAR
SÜPER LİG
18;45
19:05
UZUN ATLAMA
BAYANLAR       (Karin Melis Mey)
SÜPER LİG
18;45
19:05
CİRİT ATMA
ERKEKLER       (Fatih Avan)
SÜPER LİG
19;00
19:20
3000 M
BAYANLAR
1. LİG
19;15
19:35
3000 M
ERKEKLER   (H.Akkaş-M.Girmalegese)
SÜPER LİG
19;30
19:50
3000 M
ERKEKLER
1. LİG
19;45
20;05
3000 M ENG
ERKEKLER
SÜPER LİG
19;45
20;05
DİSK ATMA
BAYANLAR
SÜPER LİG
19;45
20;05
3 ADIM ATLAMA
ERKEKLER
SÜPER LİG
20;00
20;20
3000 M ENG
ERKEKLER
1. LİG
20;10
20;30
4X400 BAYRAK
BAYANLAR
SÜPER LİG
20;20
20;40
4X400 BAYRAK
BAYANLAR
1. LİG
20;30
20;50
4X400 BAYRAK
ERKEKLER
SÜPER LİG
20;40
21;00
4X400 BAYRAK
ERKEKLER
1. LİG

Popularity: 1% [?]

Designed edit www.hostcu.com.