Atletizm.org

Gençler ve Büyükler Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası kayıtları ve statüsü

29 Ocak 2013 Yazan admin

gun

 

Gençler ve Büyükler Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası, 2-3 Şubat günlerinde İstanbul Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu’nda düzenlenecektir. Yarışmaların Program Taslağı da belirlenmiştir.

İstanbul’da yapılacak yarışmalar, statü doğrultusunda düzenlenecek olup, Teknik Toplantı, Teknik Delege başkanlığında 01 Şubat 2013 Cuma günü saat 17.00’de Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu’nda yapılacaktır.

Yarışmalarda yer almak isteyen atletler, 30 Ocak 2013 Çarşamba günü saat: 24.00’e kadar Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) internet sayfasında Statü ile birlikte yayınlanan Kayıt Formu’nu doldurup, taf-teknikkurul@hotmail.com mail adresine göndererek kayıtlarını yaptırabilirler.

Belirtilen tarih ve saatten sonra kayıt yapılmayacaktır.

1 Şubat 2013 tarihinde yapılacak Teknik Toplantı’da kayıtların teyit edilmesi gerektiğinden, tüm idarecilerin toplantıya katılmaları zorunludur. Teknik Toplantı’ da teyit edilmeyen kayıtlar iptal edilecektir. Teknik Toplantı esnasında ve sonrasında sporcu kaydı yapılmayacaktır.

Sporcular yarışmalara 2013 sezonu vizeli lisansları ile katılacaklardır. Kulüp veya ferdi lisansı olmayan sporcu yarışmaya alınmayacaktır.

Büyükler kategorisindeki yarışmalara 1997 doğumlu ve daha büyük yaştaki sporcular, Gençler kategorisinde yapılacak olan yarışmalara da 1994-1995-1996-1997 doğumlu sporcular katılabilir.

Yarışmaların Program Taslağı da belirlenmiştir. Gerekli görüldüğü takdirde programda değişiklikler olabilir. Nihai program Teknik Toplantı’nın ardından belli olacaktır.

Statü için Tıklayın

Kayıt Formu için Tıklayın

Program Taslağı için Tıklayın

Popularity: 1% [?]Yorum Yapın

Designed edit www.hostcu.com.