Atletizm.org

İSTANBUL PİST DENEME YARIŞMALARI MÜSABAKA SONUÇLARI

11 Nisan 2009 Yazan admin

İSTANBUL  PİST  DENEME  YARIŞMALARI  MÜSABAKA  SONUÇLARI     
YER: BURHAN  FELEK  ATLETİZM  TESİSLERİ                                  TARİH:28  MART  2009 
  
BRANŞ 300 METRE ENGELLİ       
KATEGORİ KIZLAR  SAAT   
          
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 NEŞE  PARLAKSEL 1978 BEŞİKTAŞ 45,57 
2 TUĞBA  GÜVENÇ 1994 ENKA 48,09 
3 NİLAY  GÜMÜŞ 1993 ENKA 48,90 
4 HÜSNİYE  BAŞ 1994 FENERBAHÇE 51,42 
5 NURTEN  BÜYÜK 1993 ENKA 51,50 
    
BRANŞ 300 METRE ENGELLİ   TARİH   
KATEGORİ ERKEKLER     
          
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 BURAK  CAN 1987 DENİZGÜCÜ 40,95 
2 EMRAH  BAYRİ 1987 HAVA HARP OKULU 42,55 
3 ABDULLAH  TEMİZ 1991 KULELİ ASKERİ LİS. 43,47 
4 CENGİZ  ÇEÇEN 1992 SULTANBEYLİ 43,87 
5 UFUK  BERBER 1991 ENKA 44,96 
6 GENCER  GENÇALAN 1990 DENİZGÜCÜ 45,95 
7 MERİTCAN  GÖZÜTOK 1992 KULELİ ASKERİ LİS. 46,41 
8 MAHMUT  ULAŞ 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 47,77 
9 BERK  KÖKSAL 1996 FENERBAHÇE 50,42 
10 KORHAN  ÇAKIR 1993 KULELİ ASKERİ LİS. 51,44 
11 M.ALİ  ÖZCANLI 1985 FERDİ 1,04,15 
     
BRANŞ 100  METRE       
KATEGORİ KIZLAR  SAAT       
          
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE     
1 NEŞE  PARLAKSEL 1978 BEŞİKTAŞ 13,15     
2 BURCU  ÖZTÜRK 1994 ENKA 13,33 
3 SAİME  CENGİZ 1995 ENKA 13,47 
4 BÜŞRA  ERDEM 1996 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 13,67 
5 GÜNCE  YURDAKUL 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 13,80 
6 TUĞBA  GÜVENÇ 1994 ENKA 13,99 
7 BÜŞRA  BABASIZ 1996 PAŞABAHÇE 14,02 
8 GÜLİN  YAZKAN 1992 İST.OLİMPİK 14,08 
9 YEŞİM  BALOĞLU 1991 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 14,12 
10 OYA  TAMTEKİN 1996 NİHATERİM İ.Ö.O 14,18 
11 SİBEL  KOÇ 1991 ENKA 14,40 
12 ÖZNUR  ORHAN 1993 İST.OLİMPİK 14,60 
13 TUĞÇE  GÜR 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 14,93 
14 HEKİME  TUFAN 1994 SARIGAZİ  BLD. 14,95 
15 CEMİLE  MADEN 1992 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 14,95 
16 GAMZE  KALACOŞ 1993 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 15,29 
17 HACER  ERGÜVEN 1997 ULAŞ İ.Ö.O 15,33 
18 MÜNİRE  AVCI 1998 RİYAZİYECİ SALİH Z. 15,34 
19 GİZEM  YAZICI 1994 MEHMET PİSHAK LİS 15,37 
20 NUR  İŞCAN 1995 RİYAZİYECİ SALİH Z. 15,41 
21 MELTEM  ÇAĞLAR 1995 4.MURAT İ.Ö.O 15,57 
22 AYŞE  İREM  YAZICI 1995 HALİDE  EDİP ADIVAR 15,57 
23 FERİDE  ÜNLÜKAYA 1997 DENİZİŞ İ.Ö.OK. 15,63 
24 ZEYNEP  DEMİR 1993 ENKA 15,76 
25 DAMLASU  ÇOBAN 1991 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 15,76 
26 BÜŞRANUR  YILDIZ 1994 İMKB.  LİSESİ 15,81 
27 BUKET  KAYHAN 1993 İST.OLİMPİK 15,91 
28 MELEK  GEZİCİ 1995 FERDİ 15,96 
29 BİNNUR  GÜVEN 1994 MEDİHA  ENGİZAR K.M.L 15,97 
30 RÜMEYSA  EREN 1996 ANAFEN 16,24 
31 TUĞÇENUR  SORAN 1995 CEMİLE BEŞLER İ.Ö.O 16,25 
32 SELİN  YURT 1994 NURİ  CINGILLIOĞLU LİS. 16,26 
33 SEDA  NURLU 1994 MEDİHA  ENGİZAR K.M.L 16,44 
34 MAİZA  PİŞKİN 1997 YILMAZ  MIZRAK İ.Ö.O 16,49 
35 YASEMİN  ÇEVİK 1996 ATATÜRK İ.Ö.O 16,51 
36 NURSEN  ÇINAR 1997 İ.H.KONYALI İ.Ö.O 16,51 
37 AYBÜKE  UZUNÇELEBİ 1996 İ.H.KONYALI İ.Ö.O 16,71 
38 ALEYNA  KÖŞKLÜ 1998 S.MEHMETPAŞA 16,72 
39 AYSEL  GEZEN 1998 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 16,72 
40 RUKİYE  ŞAHİN 1994 HASANŞADOĞLU LİS. 16,79 
41 SEVGİ  ÖZBAY 1993 MEDİHA  ENGİZAR K.M.L 16,82 
42 TANSU  BOZTEPE 1993 NURİ  CINGILLIOĞLU LİS. 16,98 
43 HASET  NAİL 1997 YILMAZ  MIZRAK İ.Ö.O 17,02 
44 SEDANUR  BENER 1994 NURİ  CINGILLIOĞLU LİS. 17,17 
45 EBRU  BOZTEPE 1994 NURİ  CINGILLIOĞLU LİS. 17,20 
46 SİBEL  NURLU 1992 MEDİHA  ENGİZAR K.M.L 17,20 
47 ÖZGÜL  AY 1995 CEMİLE BEŞLER İ.Ö.O 17,23 
48 ZÜLAL  AYDIN 1997 YILMAZ  MIZRAK İ.Ö.O 17,27 
49 FEYZA  ESKİ 1995 CEMİLE BEŞLER İ.Ö.O 17,35 
50 FERİDE  B.YAZICI 1998 BURHANİYE  İ.Ö.O 17,42 
51 YAREN  ERSOY 1998 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 17,45 
52 HAMİDE  ÖZER 1997 DENİZİŞ İ.Ö.OK. 17,57 
53 HİLAL  KÖŞKLÜ 1995 S.MEHMETPAŞA 17,77 
54 SENA H. SEYYAR 1996 HALİDE  EDİP ADIVAR 17,80 
55 CEREN  GÜNGÖR 1993 NURİ  CINGILLIOĞLU LİS. 17,84 
56 KÜBRA  ÇEKİ 1995 TURGUT  AYDIN  İ.Ö.O 17,97 
57 BEYZA  COFCOF 1997 DENİZİŞ İ.Ö.OK. 18,06 
58 SEYMANUR  TAŞÇIOĞLU 1996 SULTANTEPE İ.Ö.O 18,29 
59 SELİN  ÇİÇEK 1998 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 19,10 
60 FEYZA  COFCOF 1997 DENİZİŞ İ.Ö.OK. 19,10 
61 ZEYNEP  KAYA 1996 DENİZİŞ İ.Ö.OK. 21,24 
       
BRANŞ 100  METRE       
KATEGORİ ERKEKLER  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 TOROS  PİLİKOĞLU 1993 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 11,33 
2 İBRAHİM  BAKIRLI 1989 HAVA HARP OKULU 11,69 
3 FURKAN  ŞEN 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 11,79 
4 MUSTAFA  ÖNER 1991 KULELİ ASKERİ LİS. 11,85 
5 AYKUT  AY 1995 FERDİ 11,90 
6 ŞAMİL  YALÇIN 1990 DENİZGÜCÜ 11,91 
7 BURAK  GÜZEL 1991 KULELİ ASKERİ LİS. 11,93 
8 SİNAN  HALLAÇ 1992 ENKA 11,98 
9 GÖKHAN  BUDAN 1989 DENİZ HARP OKULU 11,98 
10 İBRAHİM  ERGÜLEN 1993 ENKA 12,10 
11 MELİH DÖNER 1990 HAVA HARP OKULU 12,10 
12 ÖZGÜR  GÜNER 1991 KULELİ ASKERİ LİS. 12,11 
13 VOLKAN  CANDEMİR 1989 HAVA HARP OKULU 12,18 
14 ÖMER  FARUK ŞAHİN 1989 HAVA HARP OKULU 12,23 
15 ÖZGÜN  IŞIK 1988 HAVA HARP OKULU 12,24 
16 OĞUZHAN  GÜMÜŞ 1992 ENKA 12,31 
17 MURAT  AYDOĞMUŞ 1986 DENİZ HARP OKULU 12,32 
18 HASAN GÖRKEM ÖZKAN 1988 HAVA HARP OKULU 12,33 
19 YÜCEL  ŞİMŞİR 1990 HAVA HARP OKULU 12,40 
20 ERTUĞRUL  ÇİÇEKDAL 1994 ENKA 12,41 
21 YASİN  GÜZEL 1992 GALATASARAY 12,47 
22 ALBAN  ADEMAŞ 1990 DENİZ HARP OKULU 12,48 
23 SELMAN  TÜMER 1993 KULELİ ASKERİ LİS. 12,56 
24 MEHMET  KARACA 1988 HAVA HARP OKULU 12,56 
25 KAYACAN  KİRPİKLİ 1987 DENİZ HARP OKULU 12,57 
26 BURAK  ER 1994 KULELİ ASKERİ LİS. 12,61 
27 OBEN  MUMCUOĞLU 1990 ENKA 12,61 
28 EMRULLAH  ÇINAR 1990 DENİZ HARP OKULU 12,69 
29 ÇAĞMAN  ÇATAY 1993 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 12,72 
30 SELÇUK  ÇAĞDAŞ 1994 ENKA 12,77 
31 OĞUZHAN  SARI 1990 HAVA HARP OKULU 12,77 
32 MEHMETCAN  ULUÇEŞME 1993 KULELİ ASKERİ LİS. 12,80 
33 İBRAHİM  ŞAN 1995 FERDİ 12,81 
34 SERHAT  SOYER 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 12,85 
35 MUHAMMED  KARACAN 1994 KULELİ ASKERİ LİS. 12,89 
36 ETHEM VELİ RUFİEV 1992 GALATASARAY 12,99 
37 DENİZ B.FIRAT 1994 ENKA – ROBERT KOL. 13,06 
38 TAKETTİN  KÖKÜM 1994 SULTANBEYLİ BLD. 13,10 
39 OĞUZ  HÜMMETLER 1993 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 13,11 
40 KERİM ÖZCAN 1992 MEHMET PİSAK LİS. 13,22 
41 ALİ  SELÇUK 1988 HAVA HARP OKULU 13,22 
42 MERT  KAYA 1995 FERDİ 13,40 
43 OĞUZ  ÇAKIRBEY 1994 KULELİ ASKERİ LİS. 13,46 
44 GÜRKAN  AKTAŞ 1993 FERDİ 13,56 
45 BARIŞ  KOCATEPE 1997 SULTANBEYLİ 13,59 
46 ABDÜLMELİK  BEDİR 1995 75.YIL MESUT YILMAZ İ.Ö 13,60 
47 ÖMER F.GÜL 1994 KULELİ ASKERİ LİS. 13,60 
48 İSLAM  ATRAK 1994 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 13,63 
49 EMİN  ÇİZGİCİ 1996 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 13,76 
50 RECEP  NARBAĞ 1996 4.MURAT İ.Ö.O 14,22 
51 MEHMET  GÜLEK 1994 SULTANBEYLİ İ.Ö.O 14,47 
52 SAMET  BULAT 1996 SABRİ  ERTAN  İ.Ö.O 14,53 
53 MUHAMMED N.BEKİ 1994 SULTANBEYLİ 14,68 
54 MEHMET  ZORBAĞ 1995 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 14,72 
55 ÜMİT  KORUCU 1992 MEHMET PİSAK LİS. 14,77 
56 ERCAN  U.YAŞAR 1990 DENİZ HARP OKULU 14,84 
57 BERKAY  AFŞAR 1997 DOKTOR SAİT DORGA LİS. 14,90 
58 METE  ÖZDAL 1994 YILMAZ  MIZRAK İ.Ö.O 15,06 
59 SELAHATTİN  KÜÇÜKDENİZCİLER 1995 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 15,21 
60 MURAT  ŞİŞMAN 1998 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 15,52 
61 UĞUR  MAT 1996 DENİZİŞ İ.Ö.O 15,67 
62 ABDÜLVAHAP  TAŞÇIOĞLU 1996 SULTANTEPE İ.Ö.O 15,75 
63 HAKAN  ÖZİSTER 1996 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 15,77 
64 ENDER  KIZILKUŞ 1997 K.BAKKALKÖY İ.Ö.O 16,22 
65 MUSTAFA H.ÖZBEY 1996 İ.H.KONYALI İ.Ö.O 16,23 
66 ATAKAN  TAMTEKİN 1998 NİHAT  ERİM İ.Ö.O 16,31 
67 FATİH  ÇOLAK 1998 YILMAZ  MIZRAK İ.Ö.O 17,02 
68 FURKAN  ÖZDEMİR 1997 ATA İ.Ö.O 17,24 
69 YUNUS EMRE ZORBAĞ 1998 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 17,30 
70 SONER  OSMANOĞLU 1996 HALİL  RÜŞTÜ İ.Ö.O 17,33 
71 SUAT   DALGIÇ 1997 YILMAZ  MIZRAK İ.Ö.O 17,54 
72 ÜNAL  TAŞDEMİR 1996 YILMAZ  MIZRAK İ.Ö.O 18,13 
          
BRANŞ 100  METRE  ENGELLİ       
KATEGORİ KIZLAR  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 ZÜHRE  ATASELİM 1995 PAŞABAHÇE İ.Ö.O 17,63 
2 IŞILAY  ÖKSÜZ 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 18,79 
3 EDA  PİŞGEN 1996 RİY.SALİH ZEKİ İ.Ö.O 22,51     
          
BRANŞ 110  METRE  ENGELLİ       
KATEGORİ ERKEKLER  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 BURAK  CAN 1987 DENİZGÜCÜ 16,99 
2 ABDULLAH  TEMİZ 1991 KULELİ ASKERİ LİSESİ 17,04 
3 EMRE  ŞANLI 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 17,37 
4 MUHAMMED  ALBAYRAK 1992 KULELİ ASKERİ LİSESİ 17,61 
5 ÖMER  FARUK  ŞAHİN 1989 HAVA HARP OKULU 21,10 
6 GENCER  GENÇOĞLU 1990 DENİZGÜCÜ 21,13 
7 SİNAN ALLAÇ 1992 ENKA 17.62 
8 İBRAHİM ERGÜLEN 1993 ENKA 18.58 
9 MUSTAFA GÜÇLÜ 1993 GALATASARAY 20.25 
10 CENGİZ  ÇEÇEN 1992 SULTANBEYLİ BLD. DİSKALİFİYE 
          
BRANŞ 300  METRE        
KATEGORİ KIZLAR  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 NEŞE PARLAKSEL 1978 BEŞİKTAŞ 40,58 
2 BURCU  ÖZTÜRK 1994 ENKA 44,35 
3 GÜNCE  YURDAKUL 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 44,41 
4 NİLAY GÜMÜŞ 1993 ENKA 45,00 
5 HÜSNİYE  BAŞ 1994 FENERBAHÇE 45,42 
6 AYSEL  GEZİCİ 1991 İSTANBUL OLİMPİK 45,45 
7 EMİNE  ÇAM 1993 ENKA 45,89 
8 GÖKÇE  SARAÇ 1995 PAŞABAHÇE İ.Ö.O 46,72 
9 AYŞE  AVCI 1995 SARIGAZİ SPOR KULÜBÜ 46,89 
10 YEŞİM  AYDIN 1992 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 47,15 
11 TUĞÇE  GÜR 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 48,04 
12 SAİME  CENGİZ 1995 EKA 48,79 
13 RUKİYE  ŞAHİN 1994 HASAN SADOĞLU LİSESİ 49,01 
14 SERAP ESEN 1997 PAŞABAHÇE İ.Ö.O 49,75 
15 ESİN  DENİZ 1996 RİY.SALİH ZEKİ İ.Ö.O 49,99 
16 SAADET  ÖZER 1992 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 50,56 
17 BÜŞRA  BABASIZ 1996 PAŞABAHÇE İ.Ö.O 50,82 
18 ECE  BAŞKAYA 1996 RİY.SALİH ZEKİ İ.Ö.O 50,95 
19 HİLAL  KÖŞKLÜ 1995 SOKULLUMEHMET PAŞA 52,50 
20 MÜJGAN  BAYARLAR 1994 SARIGAZİ BLD. 52,86 
21 TUĞBA  TURSUN 1993 ÜMRANİYE K.M.LİS. 54,50 
22 NESLİHAN ÇİFTÇİ 1993 ÜMRANİYE K.M.LİS. 54,95 
23 AYCAN  EROL 1996 MEHMET PİSAK LİSESİ 55,57 
24 EMİNE ÖZEL 1997 DENİZ İŞ İ.Ö.O 55,97 
25 MERYEM  DEMİR 1994 ÜMRANİYE K.M.LİS. 57,17 
26 KARDELEN YÜCE 1998 HALİDE EDİP İ.Ö.O 58,55 
27 RABİA  DALICI 1994 ÜMRANİYE K.M.LİS. 59,26 
28 ÖZGE  GÜRSOY 1994 MEHMET PİSAK LİSESİ 1,00,18 
29 DİLARA  GÜNEY 1997 DENİZ İŞ İ.Ö.O 1,01,96 
30 HÜMEYRA  DEMİRTAŞ 1998 HALİDE EDİP İ.Ö.O 1,03,79 
31 GÖZDE  GÜRSOY 1993 MEHMET PİSAK LİSESİ 1,05,78 
32 TEZGÜL  ÇOKLAR 1997 DENİZ İŞ İ.Ö.O 1,06,01 
33 EMİNE  BEKTAŞ 1997 HALİDE EDİP İ.Ö.O 1,06,96 
          
BRANŞ 300  METRE        
KATEGORİ ERKEKLER  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 TOROS PİLİKOĞLU 1993 ÜSKÜDAR BELEDİYE 36,85 
2 FURKAN ŞEN 1994 ÜSKÜDAR BELEDİYE 37,32 
3 VOLKAN  CANDEMİR 1989 HAVA HARP OKULU 37,34 
4 SİNAN  HALLAÇ 1992 ENKA 37,92 
5 İBRAHİM  BAKIRLI 1989 HAVA HARP OKULU 38,06 
6 GÖKHAN  BUDAN 1989 DENİZ HARP OKULU 38,07 
7 İLKER  BAYRAKTAR 1988 İSTANBUL OLİMPİK 38,70 
8 UFUK  BERBER 1991 ENKA 38,84 
9 HAKAN  KARAKUŞ 1990 ÜSKÜDAR BELEDİYE 39,12 
10 YÜCEL  ŞİMŞİR 1990 HAVA HARP OKULU 39,15 
11 ŞAMİL  YALÇIN 1990 DENİZ HARP OKULU 39,17 
12 OĞUZ  HİMMETLER 1993 ÜSKÜDAR BELEDİYE 39,63 
13 EMRE  ŞANLI 1994 ÜSKÜDAR BELEDİYE 39,88 
14 DENİZ B. FIRAL 1994 ENKA – ROBERT 39,96 
15 EMRULLAH  ÇINAR 1990 DENİZ HARP OKULU 40,23 
16 SELÇUK  ÇAĞDAŞ 1994 ENKA 40,55 
17 SADIK CAN İNCEBAY 1994 FENERBAHÇE 40,67 
18 İBRAHİM  ERGÜLEN 1993 ENKA 40,77 
19 ABDULSAMET ÖZDEMİR 1993 KULELİ ASKERİ LİSESİ 40,81 
20 SERHAT  SOYER 1994 ÜSKÜDAR BELEDİYE 41,01 
21 ERTUĞRUL ÇİÇEKDAL 1994 ENKA 41,16 
22 NEDİM  SEVGİ 1992 FEVZİ  ÇAKMAK LİSESİ 41,24 
23 YASİN  GÜZER 1992 GALATASARAY 41,30 
24 AZİZ  KÖKÜM 1991 DASK 41,40 
25 MUHAMMED  KÖSECAN 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 41,71 
26 ERDİ  IRGAT 1993 ENKA 41,91 
27 OĞUZ  ÇAKIRBEY 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 42,13 
28 ALİ  SARI 1994 ENKA 42,20 
29 İBRAHİM  ŞAN 1995 FERDİ 42,58 
30 SELMAN  TUMER 1993 KULELİ ASKERİ LİSESİ 42,65 
31 MUSTAFA  GÜÇLÜ 1993 GALATASARAY 42,97 
32 ÇAĞMAN  ÇATAY 1993 ÜSKÜDAR BELEDİYE 42,99 
33 ÖMER F.GÜL 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 43,14 
34 YILDIRIM  ALKIN 1993 GALATASARAY 43,35 
35 İBARAHİM  GEÇENDUR 1993 MEHMET PİSAK LİSESİ 43,49 
36 BERK  KÖKSAL 1996 FENERBAHÇE 44,02 
37 BURAK  ER 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 44,03 
38 ALİ EKBER ARSLAN 1992 MEHMET PİSAK LİSESİ 44,04 
39 FATİH  KORKUNÇ 1993 ÇENGELKÖY LİSESİ 44,68 
40 İSLAM ATIRAK 1994 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 46,70 
41 SAMET  BULAT 1996 SABRİ ERTAN İ.Ö.O 47,78 
42 GÖKHAN PARLAYAN 1995 DENİZ İŞ.İ.Ö.O 49,30 
43 AHMET AYGÜL 1995 FUAT BAYMUR İ.Ö.O 52,55 
44 AKİF  YAZICI 1996 BURHANİYE İ.Ö.O 56,55 
          
BRANŞ 1500  METRE        
KATEGORİ KIZLAR  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 SERAP  ESEN 1997 PAŞABAHÇE İ.Ö.O 5,32,79 
2 HASRET  NAİL 1997 YILMAZ MIZRAK İ.Ö.O 5,38,11 
3 HACER  ERGÜLEN 1997 ENKA 6,12,25 
4 MAHİZER PİŞKİN 1997 YILMAZ MIZRAK İ.Ö.O 6,21,72 
5 ZÜLAL  AYDIN 1997 YILMAZ MIZRAK İ.Ö.O 6,55,13 
       
BRANŞ 1500  METRE        
KATEGORİ ERKEKLER  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 BARIŞ  KOCATEPE 1997 SULTANBEYLİ MEVLANA  5,28,96 
2 SİNAN  YILDIZ 1997 EYÜP SERDAR AKSOY İ.Ö.O 5,48,81 
3 FATİH  ÇOLAK 1998 YILMAZ MIZRAK İ.Ö.O 6,10,72 
4 EREN  KORKMAZ 1996 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 6,20,58 
5 HÜSEYİN  YILMAZ 1997 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 6,25,84 
6 SUAT  ALGIÇ 1997 YILMAZ MIZRAK İ.Ö.O 6,49,60 
          
BRANŞ 600  METRE        
KATEGORİ KIZLAR  SAAT   
          
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 YEŞİM  AYDIN 1992 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 1,48,83 
2 ÇİĞDEM  GEZİCİ 1993 İSTANBUL OLİMPİK 1,48,87 
3 AYCAN  KARAKUŞ 1994 FENERBAHÇE 1,53,71 
4 HÜSNİYE  BAŞ 1994 FENERBAHÇE 1,56,22 
5 ÇAĞLA  FADILLIOĞLU 1990 İSTANBUL OLİMPİK 1,58,74 
6 OYA  TAMTEKİN 1996 NİHAT ERİM İ.Ö.O 2,02,04 
7 TUĞBA YENİK 1994 İMKB K.M.L 2,12,04 
8 ÖZGE  ARSLAN 1996 BURHANİYE İ.Ö.O 2,18,44 
          
BRANŞ 600  METRE        
KATEGORİ ERKEKLER  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 HASAN  ÖZGÜ 1991 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 1,26,30 
2 ERTAN  SERT 1989 HAVA  HARP  OKULU 1,27,00 
3 HAKAN  KARAKUŞ 1990 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 1,34,12 
4 ÜNAL ATİK 1992 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 1,37,16 
5 FURKAN YAVUZ KAYMAK 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 1,37,65 
6 ABDÜLMELİK BEDİR 1995 75.YIL MESUT YILMAZ 1,39,21 
7 MERT BAŞ 1995 GALATASARAY 1,41,31 
8 MEHMET  GÜLEK 1994 SULTANBEYLİ 1,44,23 
9 SÜLEYMAN  YILTIRAK 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 1,45,77 
10 HÜSEYİN  DONMAZ 1993 ULAŞ  BELEDİYE 1,47,41 
11 CÜNEYT  YILMAZ 1996 75.YIL MESUT YILMAZ 1,47,80 
12 HÜSEYİN  DEMİRCAN 1996 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 1,48,01 
13 ERHAN  ÇETİN 1995 GALATASARAY 1,49,11 
14 ADEM  DİLER 1995 75.YIL MESUT YILMAZ 1,50,39 
15 MERTCAN  ÖNER 1996 75.YIL MESUT YILMAZ 1,55,29 
16 ATAKAN  TAMTEKİN 1998 NİHAT  ERİM İ.Ö.O 2,00,13 
          
BRANŞ 1200  METRE        
KATEGORİ KIZLAR  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 DİLEK   BAL 1992 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 4,01,51 
2 ALEV  TEKİN 1991 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 4,02,21 
3 FUNDA  KIRKIN 1994 SARIGAZİ SPOR KULUBÜ 4,02,80 
4 ÇİĞDEM  ERDEM 1994 OSMAN ÜLKÜMEN LİSESİ 4,05,76 
5 FERİDE  YILMAZ 1992 OSMAN ÜLKÜMEN LİSESİ 4,05,80 
6 GÜLTEN  BİTİK 1993 OSMAN ÜLKÜMEN LİSESİ 4,19,36 
7 SEMRA  ALTUNDAL 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 4,27,09 
8 BELMA  AYDOĞAN 1994 SARIGAZİ  BELEDİYESİ 4,30,73 
9 MELTEM KUZEY 1991 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 4,32,29 
10 NURTEN  BİTİK 1993 OSMAN ÜLKÜMEN LİSESİ 4,33,60 
11 ELİF  SAKAOĞLU 1993 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 4,51,76 
12 SEVGİ  ÖZBAY 1993 MEDİHA ENGİZAR K.M.L. 5,11,31 
13 SEDANUR  BENER 1994 NURİ CINGILLIĞLU  5,12,32 
14 YASEMİN  ÇELİK 1996 ATATÜRK İ.Ö.O 5,32,27 
15 BİNNUR  GÜVEN 1994 MEDİHA ENGİZAR K.M.L. 5,35,25 
16 SEDA  NURLU 1994 MEDİHA ENGİZAR K.M.L. 5,35,97 
17 CEREN  GÜNGÖR 1993 NURİ CINGILLIĞLU  5,43,70 
18 TANSU  BOZTEPE 1993 NURİ CINGILLIĞLU  5,44,49 
19 TUĞÇE N.SORAN 1995 CEMİLE K.M.L 5,45,21 
20 SİBEL  NURLU 1992 MEDİHA ENGİZAR K.M.L. 5,45,41 
21 EBRU  BOZTEPE 1994 NURİ CINGILLIĞLU  5,46,73 
22 FEYZA  ESKİ 1995 CEMİLE K.M.L 6,02,58 
23 ASLIHAN  AYDIN 1995 YILMAZ MIZRAK İ.Ö.O 6,04,43 
          
  
BRANŞ 1200  METRE        
KATEGORİ ERKEKLER  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 HASAN  GÜLER 1991 GALATASARAY 3,15,82 
2 BURAK  ALPTEKİN 1988 DENİZ  HARP  OKLU 3,17,74 
3 SEDAT  ÖZDEMİR 1990 İSTANBUL OLİMPİK 3,19,05 
4 ŞEFİK  KULLUK 1992 GALATASARAY 3,26,12 
5 ÜMİT  DUMAN 1992 KARAGÜCÜ 3,28,41 
6 HASAN  BAYAT 1990 İSTANBUL OLİMPİK 3,29,51 
7 YILDIRIM  AKAN 1993 GALATASARAY 3,30,94 
8 CAN  YÜCEL  YAVUZ 1989 DENİZGÜCÜ 3,31,81 
9 NAİM  DOĞAN 1990 GALATASARAY 3,34,68 
10 İBRAHİM  GEÇENDUR 1993 MEHMET PİSAK LİSESİ 3,39,91 
11 EMRE  AYDIN 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 3,56,97 
12 YUSUF  HELVACI 1990 DENİZGÜCÜ 3,57,22 
13 METE  ÖZDAL 1994 YILMAZ  MIZRAK İ.Ö.O 4,29,77 
14 ÜNAL  TAŞDEMİR 1996 YILMAZ  MIZRAK İ.Ö.O 4,32,10 
15 TOLUNAY  ŞAHİNKAYASI 1995 YILMAZ  MIZRAK İ.Ö.O 5,07,40 
          
BRANŞ 2000  METRE        
KATEGORİ KIZLAR  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 RABİA  YILDIZ 1996 ENKA 7,23,40 
2 GÖKÇE  SARAÇ 1995 PAŞABAHÇE İ.Ö.O 7,30,72 
3 ELANUR  KANTER 1996 SARIGAZİ BELEDİYESİ 8,24,03 
4 BERİVAN  FİNCAN 1996 İSTANBUL OLİMPİK 8,35,71 
5 ÖZGE  ARSLAN 1996 BURHANİYE İ.Ö.O 9,24,43 
  
BRANŞ 2000  METRE        
KATEGORİ ERKEKLER  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 MESTAN  TURHAN 1995 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 6,14,38 
2 FERDİ  TAMAN 1994 SULTANBEYLİ 6,22,21 
3 AHMET  COŞKUN 1996 ENKA 6,23,00 
4 SERKAN  TAŞKIRAN 1994 SULTANBEYLİ 6,33,95 
5 MURAT  OĞAN 1995 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 6,40,67 
6 ARİF  KONMAZ 1995 ENKA 6,45,13 
7 ERCÜMENT  KAÇER 1996 SERDAR AKSUN İ.Ö.O 6,53,34 
8 OZAN  YILDIZ 1995 SERDAR AKSUN İ.Ö.O 6,54,70 
9 İSMAİL  TİLAVER 1995 SERDAR AKSUN İ.Ö.O 7,08,09 
10 CANER  ERBAY 1995 SERDAR AKSUN İ.Ö.O 7,23,13 
11 OKAN  DUR 1995 SERDAR AKSUN İ.Ö.O 7,25,62 
          
BRANŞ 3000  METRE        
KATEGORİ ERKEKLER  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 ALPER  ASLAN 1988 DENİZGÜCÜ 9,08,38 
2 İSMAİL  GÜZELTEPE 1987 DENİZGÜCÜ 9,10,10 
3 SEDAT  OZAN 1987 İSTANBUL OLİMPİK 9,22,54 
4 MURAT  KAYA 1974 AKUT 9,47,87 
5 ONUR  ÜNLÜ 1988 HAVA HARP OKULU 9,50,15 
6 RAMAZAN  KÖKÜM 1993 DASK 9,51,17 
7 TOLGA GÜNER AK 1991 DASK 9,51,22 
8 MEHMET  ALTIN 1992 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 9,56,70 
9 NİHAT  KARADAĞ 1990 DASK 10,02,56 
10 ÜMİT  TUNCER 1992 KARAGÜCÜ 10,07,66 
11 YASİN  KUMRU 1986 DENİZGÜCÜ 10,08,27 
12 EMRE  ÖZBEK 1987 HAVA HARP OKULU 10,11,30 
13 ALİ  BEKE  DOĞU 1989 HAVA HARP OKULU 10,15,68 
14 HASAN  ÖZGÜN 1991 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 10,54,79 
15 GÜRKAN  TOGAY 1993 KULELİ ASKERİ LİSESİ 10,55,94 
16 MAHMUT  ULAŞ 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 11,12,81 
          
BRANŞ YÜKSEK  ATLAMA       
KATEGORİ ERKEKLER  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 ERDEM  CAN 1991 KULELİ ASKERİ LİSESİ 1,78 
2 MUSTAFA  GÜÇLÜ 1993 GALATASARAY 1,70 
3 KORAY  CANDEMİR 1988 HAVA HARP OKULU 1,70 
4 MUSTAFA  TURP 1990 DENİZ HARP OKULU 1,65 
5 ERDİ  IRGAT 1993 ENKA 1,65 
6 ALİ  SARI 1994 ENKA 1,65 
7 MERİÇ  CAN GÖZÜDOK 1992 KULELİ ASKERİ LİSESİ 1,60 
8 ERKAN  KALKIN 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 1,55 
9 İBRAHİM  ERGÜLEN 1993 ENKA NM 
          
BRANŞ UZUN  ATLAMA       
KATEGORİ KIZLAR  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 BÜŞRA  ERDEM 1996 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 4,70 
2 TUĞBA  GÜVENÇ 1994 ENKA 4,69 
3 ŞEHRİYE  NUR  ÖZSOY 1993 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 4,62 
4 ASLI  DONMAZ 1993 ULAŞ Ç.P.L. 4,45 
5 NAZMİYE  ÇETİNKAYA 1995 ENKA 4,33 
6 SAİME  CENGİZ 1995 ENKA 4,28 
7 YASEMİN  KIZILTAŞ 1991 ATAŞEHİR MEVLANA 4,23 
8 İREM GÜNEY 1997 4.MURAT İ.Ö.O 4,12 
9 GAMZE  KALACOŞ 1993 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 4,12 
10 HACER  ERGÜLEN 1997 ENKA 4,10 
11 MÜJGAN  BAYARLAR 1994 SARIGAZİ BELEDİYE 4,03 
12 SEVİLAY  BAŞ 1996 PAŞABAHÇE İ.Ö.O 3,73 
13 ELİF  GÜNAY 1995 RİYAZİYECİ SALİH ZEKİ  3,70 
14 HİKMET  TUFAN 1994 SARIGAZİ BELEDİYE 3,63 
15 ESRA  KÖKSAL 1992 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 3,57 
16 KÜBRA  ÇEKİ 1995 SARIGAZİ BELEDİYE 3,51 
          
BRANŞ UZUN  ATLAMA       
KATEGORİ ERKEKLER  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 İBRAHİM  ERGÜLEN 1993 ENKA 5,92 
2 ÖZGÜR  GÜNER 1991 KULELİ ASKERİ LİSESİ 5,88 
3 ERDİ  IRGAT 1993 ENKA 5,86 
4 YASİN  GÜZEL 1992 GALATASARAY 5,72 
5 MURAT  AYDOĞMUŞ 1986 DENİZGÜCÜ 5,68 
6 ALİ  SARI 1994 ENKA 5,63 
7 EMRE  TUNA 1989 HAVA HARP OKULU 5,59 
8 MUSTAFA  TURP 1990 DENİZGÜCÜ 5,57 
9 BAHADIR  PEKİNCE 1990 HAVA HARP OKULU 5,56 
10 KAYA CAN KİRPİKLİ 1987 DENİZGÜCÜ 5,44 
11 HASAN GÖRKEM ÖZKAN 1988 HAVA HARP OKULU 5,30 
12 TACETTİN  KÖKÜM 1994 SULTANBEYLİ BELEDİYE 5,17 
13 ALBAN  ADEMAĞ 1990 DENİZGÜCÜ 5,17 
14 AHMET  ŞEKERCİOĞLU 1992 KULELİ ASKERİ LİSESİ 5,01 
15 SİNAN  DUMAN 1997 SULTANBEYLİ BELEDİYE 4,91 
16 FATİH  EKİCİ 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 4,78 
17 MERT  KAYA 1995 FERDİ 4,58 
18 BARBAROS  ŞENCAN 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 4,40 
19 EMİN  ÇİZİCİ 1996 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 4,26 
20 BERK  ERKEKSOY 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 4,18 
21 FURKAN  GÜL 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 4,07 
22 MEHMET  ALİ  ÖZCANLI 1985 FERDİ 3,81 
          
BRANŞ CİRİT ATMA       
KATEGORİ KIZLAR  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 YELİZ  KARATAŞ 1994 FERİT İNAL LİSESİ 36,46 
2 PELİN  PEHLİVAN 1993 ENKA 34,96 
3 İŞILAY  ÖKSÜZ 1994 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 28,87 
4 KADER  KUNDUZ 1995 PAŞABAHÇE İ.Ö.O 24,55 
5 İSMİHAN  ÇAKMAK 1994 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 23,68 
6 HÜSNİYE  BAŞ 1994 FENERBAHÇE 18,95 
7 M.ÇAĞLASU  AKBULUT 1993 FERDİ 17,12 
8 CEREN  AYDIN 1993 İSTANBUL  OLİMPİK 13,65 
9 S.HİCRAN  SEYYAR 1996 HALİDE EDİP ADIVAR LİS. 6,04 
10 MERVE  YAMAN 1993 FERDİ NM 
          
BRANŞ CİRİT ATMA       
KATEGORİ ERKEKLER  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 EMİN  ALPTEKİN 1991 KULELİ ASKERİ LİSESİ 45,86 
2 ABDURRAHMAN  KELEŞ 1990 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 45,39 
3 OĞUZHAN  GÜMÜŞ 1992 ENKA 43,83 
4 ARDA  ATAK 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 43,10 
5 ÖZGÜN  IŞIK 1988 HAVA  HARP  OKULU 41,80 
6 HASAN  KILIÇ 1993 SULTANBEYLİ 41,15 
7 ONUR  ÜÇÜNCÜ 1990 HAVA  HARP  OKULU 40,49 
8 ETYAM VELİEV RUFİEV 1992 GALATASARAY 37,41 
9 BURAK  ALKAYA 1994 ENKA 36,33 
10 SEMİH  EKER 1989 HAVA  HARP  OKULU 34,72 
11 YİĞİT  EFE  TÜLÜ 1988 DENİZ HARP OKULU 33,92 
12 MEHMET  DİLEK 1994 SULTANBEYLİ 33,70 
13 MEHMET CAN ULUÇEŞME 1993 KULELİ ASKERİ LİSESİ 32,79 
14 MUSTAFA  TURP 1990 DENİZ HARP OKULU 30,03 
15 AHMET  FERHAT 1989 DENİZ HARP OKULU 28,72 
16 SAMİ TOLGA KORKMAZ 1992 GALATASARAY 25,78 
17 KERİM  ÖZCAN 1992 MEHMET PİSAK İ.Ö.O 25,03 
18 BİLAL  ATAMAER 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 24,02 
19 HAKAN  ÖZİSTER 1996 BAĞLARBAŞI İ.Ö.O 16,82 
          
BRANŞ GÜLLE  ATMA       
KATEGORİ ERKEKLER  SAAT   
        
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 MEHMET  ALBAYRAK 1958 MASTERLER  KULÜBÜ 11,44 
2 FUAT  VELİÇ 1991 KULELİ ASKERİ LİSESİ 10,96 
3 TAYGUN  ÇARK 1990 İSTANBUL OLİMPİK 10,91 
4 SERKAN  ŞAHİN ZORLU 1991 KULELİ ASKERİ LİSESİ 10,54 
5 VELİ  ÇELİK 1990 DENİZ  HARP  OKULU 10,27 
6 M.KEMAL  BİNLİ 1990 DENİZ  HARP  OKULU 10,05 
7 HAMDULLAH  TEK 1990 FERDİ 9,55 
8 CİHAN  YURTSEVER 1988 DENİZ  HARP  OKULU 8,69 
9 OĞUZHAN  MERT 1989 DENİZ  HARP  OKULU 8,49 
10 FIRAT  KESKİN 1989 HAVA  HARP  OKULU 8,35 
11 ONUR ORKUN GENİSEL 1990 DENİZ  HARP  OKULU 8,23 
12 TAMER  TAHİR  ATA 1990 HAVA  HARP  OKULU 8,05 
13 ÖMER  BAŞER 1990 HAVA  HARP  OKULU 7,59 
          
BRANŞ GÜLLE  ATMA       
KATEGORİ YILDIZ ERKEKLER  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 SAMİ  TOLGA  KORKMAZ 1992 GALATASARAY 13,25 
2 BİROL  ŞENTÜRK 1992 KULELİ ASKERİ LİSESİ 10,45 
3 UFUK  ZENCİR  KARTAL 1994 ÜSKÜDAR  BELEDİYESİ 10,42 
4 SAMİ  ATMACA 1993 SULTANBEYLİ 9,90 
5 ADİL  HİZARİ 1993 KULELİ ASKERİ LİSESİ 9,90 
6 M.NUMAN  BENLİ 1994 SULTANBEYLİ 8,82 
7 ABDÜLSAMET  ÖZŞAHİN 1995 FERDİ 8,73 
8 YASİN  BEDEN 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 8,49 
9 ERMAN  KOÇ 1992 KULELİ ASKERİ LİSESİ 8,48 
10 TUNA  CEYLAN 1994 KULELİ ASKERİ LİSESİ 8,45 
11 ARDA  ALEKSANYAN 1995 FERDİ 8,16 
12 JÜRGEN  MERLİKA 1992 KULELİ ASKERİ LİSESİ 7,97 
  
BRANŞ GÜLLE  ATMA       
KATEGORİ KIZLAR  SAAT   
      
SIRA ADI – SOYADI D.T. KULÜP  DERECE 
1 BUSE  DENİZ 1991 İSTANBUL  OLİMPİK 8,94 
2 EBRU  ŞENER   FERDİ 8,76 
3 NORA  AYNARIYAN   ÜSKÜDAR  BELEDİYE 6,88 
4 ÖZNUR  ÇALIŞKAN 1992 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 6,71 
5 RÜMEYSA  EREN   ÜSKÜDAR  BELEDİYE 5,92 
6 KÜBRA  AKKOÇ   İSTANBUL  OLİMPİK 5,88 
7 ELİF  ÖZDEMİR   ÜSKÜDAR  BELEDİYE 5,52 
8 BÜŞRA  BAŞ   FERDİ 5,12 
9 TUĞÇE  ERİN   ÜSKÜDAR  BELEDİYE 4,58 
10 TUĞBA  KAYMAK 1992 ÜSKÜDAR  BELEDİYE 3,81

Popularity: 1% [?]



Yorum yapma kapalı.

Designed edit www.hostcu.com.