Atletizm.org

Ataköy Kapalı Salon Ziyarete Hazır

23 Mart 2013 Yazan admin

Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin (IOC) İstanbul’u ziyareti öncesi Ataköy Atletizm Salonu “İstanbul 2020” görselleriyle süslendi.

Atletizm-Salonu

2020 Olimpiyatları yolunda önemli bir adım olan IOC (Uluslararası Olimpiyat Komitesi) Değerlendirme Komisyonu ziyareti, Tokyo ve Madrid’in ardından 24-27 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. İstanbul 2020 Olimpiyat Adaylık kitabında judo ve eskrim müsabakaları için yer verilen Ataköy Atletizm Salonu, IOC yetkililerinin ziyaretleri için hazır duruma getirildi.

İstanbul 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları Adaylık Komitesi tarafından 2 Mart 2013 günü gönderilen resmi yazıda öngörüldüğü şekilde, Ataköy Atletizm Salonu’nun dış cephesine, 25 Mart’ta yapılacak ziyaret öncesi “görsel anlamda güzel bir görüntü olması amacıyla, İstanbul 2020 görselleri giydirilmesi” tamamlandı.

Çalışma, salonda geçen hafta sonu düzenlenen Avrupa Zihinsel Engelliler Şampiyonası nedeniyle bu haftaya ertelenmişti. Çalışma kapsamında geçici olarak demonte edilen dış cephede yer alan tüm yazı ve görseller, İstanbul 2020 görsellerinin giydirilmesinden sonra tekrar monte edildi.

Popularity: unranked [?]Yorum Yapın

Designed edit www.hostcu.com.